Skip to main content
Skuodo rajono savivaldybės herbas Skuodo
rajono savivaldybė
Phone number: +370 440 73932
  • Tarybos veikla
    • Dokumentai
    • Meras Stasys Gutautas
      • Mero darbotvarkė
    • Vicemerė Inga Jablonskė
      • Vicemerės Ingos Jablonskės darbotvarkė
    • Tarybos nariai
    • Tarybos frakcijos
    • Tarybos posėdžiai
      • Tiesioginė posėdžio transliacija
      • Posėdžių transliacijų archyvas
    • Priimti teisės aktai
    • Teisės aktų projektai
    • Tarybos komitetai ir jų posėdžiai
    • Tarybos komisijos ir jų posėdžiai
    • Kolegija
    • Tarybos darbui organizuoti reikalingi dariniai
    • Visuomeniniai padėjėjai
  • Teisinė informacija
    • Asmens duomenų apsauga
    • Asmenų, siekiančių eiti pareigas tikrinimas
    • Galiojančio teisinio reguliavimo poveikio ex post vertinimas
    • Priimti teisės aktai
    • Interneto svetainės privatumo politika
    • Nemokama teisinė pagalba
    • Teisės aktų projektai
    • Teisinio reguliavimo stebėsena
    • Teisės aktų pažeidimai
    • Tyrimai ir analizės
    • Tvarkos ir taisyklės
  • Administracinė informacija
    • Administracijos darbo taryba
    • Administracinės paslaugos
    • Administracinės naštos mažinimas
    • Apklausos
    • Biudžetas
    • Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    • EEE projektai
    • ES projektai
    • Finansinių ataskaitų rinkiniai
    • Finansiniai įsipareigojimai
    • Darbo užmokestis
    • Konsultavimasis su visuomene
    • Konkursai/Karjera
    • Lėšos veiklai viešinti
    • Nuostatai
    • Metiniai ataskaitų rinkiniai
    • Paskatinimai ir apdovanojimai
    • Planavimo dokumentai
    • Tarnybiniai lengvieji automobiliai
    • Ūkio subjektų priežiūra
    • Veiklos sritys
      • Pranešėjų apsauga
    • Viešieji ir privatūs interesai
    • Viešieji pirkimai
    • Nekilnojamojo turto konkursai
  • Paslaugos
    • Administracinės paslaugos
    • Elektroninės paslaugos
    • Metrikacijos paslaugų informacinė sistema (MEPIS)
    • Socialinės paramos šeimai informacinė sistema (SPIS)
    • Planuojantiems statyti (INFOSTATYBA)
  • Struktūra ir kontaktinė informacija
    • Tarybos nariai
    • Administracija (kontaktinė informacija)
    • Administracijos direktorius
    • Komisijos ir darbo grupės
    • Savivaldybei pavaldžios įstaigos ir įmonės
    • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
    • Seniūnijos
      • Seniūnaičiai
    • Skyriai

Kategorija: Naujienos

Visos Skuodo rajono savivaldybės naujienos bei aktualijos.

Skuodo rajono savivaldybėje darbo vizitu lankėsi LR vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė

Skuodo rajono savivaldybėje darbo vizitu lankėsi LR vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė

Penktadienis, 17 gegužės, 2024
Šiandien Savivaldybėje lankėsi LR vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė su komanda. Viena svarbiausių susitikimo temų – civilinė sauga, jos stiprinimas. Taip pat dėmesys skirtas kriminologinei situacijai rajone ir priešgaisrinei apsaugai....
  • Naujienos
Šiandien švenčiame Skuodo savivaldos dieną ir Vaiko dieną

Šiandien švenčiame Skuodo savivaldos dieną ir Vaiko dieną

Penktadienis, 17 gegužės, 2024
[...]Read More... from Šiandien švenčiame Skuodo savivaldos dieną ir Vaiko dieną
  • Naujienos
Sveikinamos šeimos su Tarptautine šeimos diena

Sveikinamos šeimos su Tarptautine šeimos diena

Trečiadienis, 15 gegužės, 2024
[...]Read More... from Sveikinamos šeimos su Tarptautine šeimos diena
  • Naujienos
Socialinės srities projektas: atvejo vadybos paslauga

Socialinės srities projektas: atvejo vadybos paslauga

Antradienis, 14 gegužės, 2024
Atvejo vadyba yra viena iš daugelio bendruomeninių paslaugų, kuri bus plėtojama projektu „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione“ ir bus skirta darbingo...
  • Naujienos
  • Projektai
Skiriamas finansavimas iš Savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo įgyvendinimo programos

Skiriamas finansavimas iš Savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo įgyvendinimo programos

Pirmadienis, 13 gegužės, 2024
Iš Savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo įgyvendinimo programos 2024 m. bus finansuojama 15 projektų (20 000 Eur). Finansuojami 9 vaikų vasaros poilsio stovyklų projektai: – Skuodo r. Ylakių gimnazijos projekto Kūrybinė...
  • Naujienos
Kasmetinė konferencija Telšių kunigų seminarijoje

Kasmetinė konferencija Telšių kunigų seminarijoje

Pirmadienis, 13 gegužės, 2024
Gegužės 7 d. Telšių vysk. V. Borisevičiaus kunigų seminarijoje vyko jau tradicija tapusi kasmetinė pavasario konferenciją, į kurią Telšių vyskupo Algirdo Jurevičiaus kvietimu suvažiuoja šiai vyskupijai priklausančių savivaldybių švietimo padalinių...
  • Naujienos
Projektai, kurie bus finansuojami iš Savivaldybės sporto plėtros projektų įgyvendinimo programos

Projektai, kurie bus finansuojami iš Savivaldybės sporto plėtros projektų įgyvendinimo programos

Pirmadienis, 13 gegužės, 2024
Iš Savivaldybės sporto plėtros projektų įgyvendinimo programos 2024 m. bus finansuojami 7 projektai (11 800 Eur): Asociacijos „Skuodo teniso klubas“ projekto „Skuodo lauko teniso plėtra, atstovavimas ir garsinimas“ įgyvendinimui skirta...
  • Naujienos
Visoje šalies teritorijoje vyks Lietuvos kariuomenės tarptautinės pratybos

Visoje šalies teritorijoje vyks Lietuvos kariuomenės tarptautinės pratybos

Pirmadienis, 13 gegužės, 2024
Gegužės 13–31 d. visoje šalies teritorijoje vyks Lietuvos kariuomenės tarptautinės pratybos, kuriose dalyvaus Lietuvos ir užsienio partnerių kariai. Pratybų dalyviai vilkės karines uniformas ir civilius rūbus, su savimi turės šaunamuosius...
  • Naujienos
Skelbiamas kvietimas teikti prašymus dėl verslo išlaidų kompensavimo

Skelbiamas kvietimas teikti prašymus dėl verslo išlaidų kompensavimo

Pirmadienis, 13 gegužės, 2024
Skuodo rajono savivaldybės administracija skelbia kvietimą teikti prašymus dėl verslo išlaidų kompensavimo. Prašymai priimami nuo 2024 m. gegužės 18 d. iki birželio 25 d. Prašymus prašome teikti el. paštu savivaldybe@skuodas.lt....
  • Naujienos
Šiandien Tarptautinė slaugytojų diena!

Šiandien Tarptautinė slaugytojų diena!

Sekmadienis, 12 gegužės, 2024
[...]Read More... from Šiandien Tarptautinė slaugytojų diena!
  • Naujienos
Patirties ir patarimų – pas kolegas Palangos miesto savivaldybėje

Patirties ir patarimų – pas kolegas Palangos miesto savivaldybėje

Penktadienis, 10 gegužės, 2024
Gegužės 3 d. popietę Skuodo rajono savivaldybės „Tūkstantmečio mokyklų“ (toliau – TŪM) projekto įgyvendinimo grupės nariai ir sričių koordinatoriai lankėsi Palangos miesto savivaldybėje – čia TŪM veiklos jau pažengusios, nes...
  • Naujienos
Sveikinimas su Buhalterių diena

Sveikinimas su Buhalterių diena

Penktadienis, 10 gegužės, 2024
[...]Read More... from Sveikinimas su Buhalterių diena
  • Naujienos
Įvyko tarptautinio lygio konferencija „Bibliotekos XXI amžiuje: patirtis ir ateities įžvalgos“

Įvyko tarptautinio lygio konferencija „Bibliotekos XXI amžiuje: patirtis ir ateities įžvalgos“

Penktadienis, 10 gegužės, 2024
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija švenčia 25 metų veiklos sukaktį. Šia proga Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje organizuota tarptautinio lygio konferencija „Bibliotekos XXI amžiuje: patirtis ir ateities įžvalgos“....
  • Naujienos
Už meilę savo penkiems vaikams Bronislava Jonkienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu

Už meilę savo penkiems vaikams Bronislava Jonkienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu

Penktadienis, 10 gegužės, 2024
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda gegužės 4 d., šeštadienį, Motinos dienos išvakarėse, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo Aleksandrijos seniūnijos gyventoją, penkių vaikų mamą Bronislavą Jonkienę. Garbingas apdovanojimas šiai nuostabiai...
  • Naujienos

Savivaldybės atstovai dalyvavo konferencijoje „Dvidešimt Lietuvos kaimo ir žemės ūkio augimo metų“

Ketvirtadienis, 9 gegužės, 2024
Gegužės 8 d. Žemės ūkio ministerijos organizuotoje konferencijoje „Dvidešimt Lietuvos kaimo ir žemės ūkio augimo metų“ dalyvavo Savivaldybės vicemerė Inga Jablonskė ir Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja Alina Anužienė....
  • Naujienos
Paskirstytos Kultūros plėtros ir bendruomenių aktyvinimo veiklų dalinio finansavimo lėšos

Paskirstytos Kultūros plėtros ir bendruomenių aktyvinimo veiklų dalinio finansavimo lėšos

Ketvirtadienis, 9 gegužės, 2024
Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2024 m. gegužės 8 d. įsakymu Nr. A1-193 paskirstytos Kultūros plėtros ir bendruomenių aktyvinimo veiklų dalinio finansavimo lėšos iš savivaldybių biudžeto. Finansavimas skirtas 15 projektų...
  • Naujienos
Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga pasveikintas Skuodo rajono laikraščio „Mūsų žodis“ redakcijos kolektyvas

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga pasveikintas Skuodo rajono laikraščio „Mūsų žodis“ redakcijos kolektyvas

Trečiadienis, 8 gegužės, 2024
Gegužės 7 d. su Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena pasveikintas Skuodo rajono laikraščio „Mūsų žodis“ redakcijos kolektyvas. Šia proga padėkota už aktualios informacijos sklaidą, operatyvumą, objektyvumą, korektiškai pateikiamą medžiagą,...
  • Naujienos
Pasikeitė Keleivių ir bagažo vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais Skuodo rajono savivaldybėje taisyklės

Pasikeitė Keleivių ir bagažo vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais Skuodo rajono savivaldybėje taisyklės

Trečiadienis, 8 gegužės, 2024
Nuo 2024 m. balandžio 25 d. pasikeitė Keleivių ir bagažo vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais Skuodo rajono savivaldybėje taisyklės Keleivių ir bagažo vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio)...
  • Asmenims su negalia
  • Naujienos

Posts navigation

  • «
  • 1
  • …
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • …
  • 168
  • »

Skuodo rajono savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga registruota Juridinių asmenų registre.

Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
savivaldybe@skuodas.lt
+370 440 73932

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834

Skuodo krašto video pristatymas

Dokumentinis filmas – Lietuva prasideda nuo Skuodo

Visa informacija grįžtantiems gyventi į Skuodo kraštą

  • Teisinė informacija
    • Asmenų, siekiančių eiti pareigas tikrinimas
    • Priimti teisės aktai
    • Teisinio reguliavimo stebėsena
    • Galiojančio teisinio reguliavimo poveikio ex post vertinimas
    • Teisės aktų pažeidimai
    • Teisės aktų projektai
    • Tyrimai ir analizės
    • Teisės aktų projektai
    • Nemokama teisinė pagalba
    • Tvarkos ir taisyklės
  • Tarybos veikla
    • Dokumentai
    • Meras Stasys Gutautas
    • Vicemerė Inga Jablonskė
    • Tarybos nariai
    • Tarybos posėdžiai
    • Priimti teisės aktai
    • Tarybos komisijos ir jų posėdžiai
    • Posėdžių transliacijų archyvas
    • Tiesioginė posėdžio transliacija
    • Tarybos komitetai ir jų posėdžiai
  • Veiklos sritys
  • Korupcijos prevencija
  • Asmens duomenų apsauga
  • Pranešėjų apsauga
  • Administracinė informacija
    • Administracinės paslaugos
    • Administracinės naštos mažinimas
    • Asmens duomenų apsauga
    • Interneto svetainės privatumo politika
    • Biudžetas
    • Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    • ES projektai
    • Finansinių ataskaitų rinkiniai
    • Finansiniai įsipareigojimai
    • Darbo užmokestis
    • Konkursai/Karjera
    • Konsultavimasis su visuomene
    • Nuostatai
    • Paskatinimai ir apdovanojimai
    • Planavimo dokumentai
    • Tarnybiniai lengvieji automobiliai
    • Ūkio subjektų priežiūra
    • Viešieji ir privatūs interesai
    • Viešieji pirkimai
    • Nekilnojamojo turto konkursai
  • Struktūra ir kontaktinė informacija
    • Tarybos nariai
    • Administracija (kontaktinė informacija)
    • Administracijos direktorius
    • Komisijos ir darbo grupės
    • Savivaldybei pavaldžios įstaigos ir įmonės
    • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
    • Seniūnaičiai
    • Seniūnijos
    • Skyriai
  • Aktuali informacija
    • Administracinės paslaugos
    • NVO veikla
    • Atliekų tvarkymas
    • Aukcionai
    • Civilinė metrikacija
    • Civilinė sauga
    • Daugiabučių administravimas
    • Išorinė reklama
    • Komunalinių atliekų savitarna
    • Lietuva prasideda nuo Skuodo
    • Neformalusis vaikų švietimas finansuojamas valstybės lėšomis
    • Socialinė kortelė maisto produktams – Materialinio nepritekliaus mažinimo programa Skuodo rajone
    • Mobilizacija
    • Savivaldybės turtas
    • Tvarkos ir taisyklės
    • Vietinės reikšmės viešųjų kelių ir gatvių priežiūra
    • Sveikatos apsauga
    • Verslui
    • VideoGuard LLI-258
    • Ūkininkų iniciatyvų skatinimas (galiojo iki 2024 m. vasario 29 d.)
  • Paslaugos
  • Atviri duomenys
  • Nuorodos
  • Dažniausiai užduodami klausimai
  • Apie savivaldybę
    • Skuodo rajono turizmo ir verslo prekės ženklas
    • Susipažinkite su Skuodo rajono savivaldybe
Sekite mus Facebook Sekite mus Youtube Sekite mus Instagram Susisiekite su mumis
© Copyright 2026 Visos teisės yra saugomos – Skuodo rajono savivaldybė