Praneškite apie korupciją

Praneškite apie korupciją Skuodo rajono savivaldybės korupcijos prevencijos specialistei užpildžius pranešimo formą:

Simona Česnakienė tel. +370 672 12820
El. paštas [email protected]  arba [email protected]

Išnagrinėjus gautą informaciją, apie gautus rezultatus pranešėjas informuojamas raštu. Jei apie korupcinę veiklą informuojama anonimiškai, pareiškėjui neatsakoma.

Kreipkitės tiesiogiai į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą (STT)

Karštoji linija tel. 85 266 3333

El. paštas [email protected].

Pranešimo apie asmeniui žinomo korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką tvarka išdėstyta Specialiųjų tyrimų tarnybos parengtoje atmintinėje:

Atmintinė

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pristato atnaujintą ir patobulintą mobiliąją programėlę „Pranešk STT“, kuri nuo šiol leis gyventojams ne tik dar paprasčiau pranešti apie korupcijos atvejus, bet ir kasdien tiesiogiai gauti STT naujienas, stebėti naujausią statistiką, taip pat žemėlapyje žymėti „karštuosius taškus“ – vietas, kuriose galimai susidūrė su korupcija. „Pranešk STT“ programėlėje išlieka galimybė tiesiog mobiliuoju telefonu perduoti informaciją apie kyšio reikalavimą, kyšio siūlymą, piktnaudžiavimą tarnyba ar kitą korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką, nufotografuoti ir prisegti tai, kas užfiksuota.

Karštųjų taškų žemėlapis – galimybė kiekvienam sąmoningam visuomenės nariui prisidėti prie korupcijos mažinimo Lietuvoje – pastebėjus galimai korupcijai jautrią vietą, greitai ir nesudėtingai pranešti apie ją pažymint „Pranešk STT“ žemėlapyje. Kiekvienas programėlės naudotojas žemėlapyje gali matyti ir įvertinti, kurie šalies regionai yra labiausiai jautrūs korupcijai. Žymėjimas yra visiškai anonimiškas, kitiems vartotojams nebus rodoma, kas pažymėjo šį konkretų tašką. Komentarai ir kiti piliečių nurodyti duomenys apie situaciją bus matomi tik STT pareigūnams, kurie vertins pateiktą informaciją.

Atnaujinta „Pranešk STT“ mobilioji programėlė – STT naujienos telefone

Paskelbta: 13 birželio, 2019 | Atnaujinta: 12 gruodžio, 2023