Vyko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Skuodo rajono policijos komisariato tarpinstitucinis ataskaitinis susitikimas

Paskelbta 28 balandžio, 2022 m., skiltyje Naujienos

Šią savaitę vyko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Skuodo rajono policijos komisariato tarpinstitucinis ataskaitinis susitikimas, kurio metu buvo pristatyta 2022 m. I – ojo ketvirčio kriminogeninė situacija Skuodo rajone. Susitikime dalyvavo Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas, mero pavaduotoja Daiva Budrienė, administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga, seniūnijų, savivaldybės įstaigų atstovai. Situaciją pristatė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Skuodo rajono policijos komisariato viršininkas Kęstutis Bončkus bei veiklos skyriaus viršininkas Artūras Tiškus.

Pasak policijos atstovų,  labiausiai neraminančių veikų yra smurtas artimoje aplinkoje ir vagystėje, tad rekomenduojama labiau pastebėti smurtą savo kaimynystėje ir nebūti abejingiems, suteikti informaciją, kur galima kreiptis pagalbos, o turint galimybę pagelbėti patiems.

Prašome labiau saugoti savo turtą, rakinti ne tik namų duris, bet ir ūkinius pastatus, tinkamai pasirūpinti savo nebegyvenamų sodybų apsauga, turint galimybei įsirengti apšvietimą, vaizdo stebėjimo kameras, signalizaciją, apdrausti turtą, kad vagystės atveju patirtumėte kuo mažiau žalos.

Statistinė informacija apie 2022 m. I – ojo ketvirčio kriminogeninę situaciją Skuodo rajone