VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre lankėsi Stebėtojų taryba

Paskelbta 13 vasario, 2024 m., skiltyje Naujienos

2024-02-05 VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre posėdžiavo Stebėtojų taryba. Posėdžio metu Stebėtojų tarybos pirmininke patvirtinta Inga Urbonienė.

Stebėtojų tarybai pristatytas medikų darbo užmokesčio didėjimas, kuris turėjo kilti nuo 2024 m. sausio 1 d. ne mažiau kaip 10 proc., VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro valdymo struktūra.

Kaip teigė įstaigos vadovas Stasys Vainoras ir įstaigos vyriausioji finansininkė Danutė Jonaitienė – darbo užmokestis visiems VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre dirbantiems didėjo daugiau kaip 10 proc.

Savivaldybės vicemerė Audronė Pitrėnienė domėjosi, kaip bus užtikrinamas psichiatro paslaugų teikimas atostogų laikotarpiu. Įstaigos vadovas Stasys Vainoras užtikrino, kad  pacientams vasaros laikotarpiu psichikos sveikatos paslaugos bus teikiamos.

Pokyčiai nuo 2024 m. sausio 1 d.

Siekiant užtikrinti visiems VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros pacientams kontaktines asmens sveikatos priežiūros paslaugas, nuo 2024-01-02 Ylakių ir Barstyčių ambulatorijose rezidentuoja medicinos gydytojas Modestas Šaulys. Taip pat Barstyčių ambulatorijoje trečiadieniais pacientus konsultuoja iš Kauno atvykstanti šeimos gydytoja Giedrė Baršauskienė. Verta paminėti, kad Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius dirba pagal atnaujintą licenciją,  teikiamos pacientams detalizuotos paslaugos. Rengiami dokumentai  licencijai ambulatorinėms paliatyviosios  pagalbos paslaugoms teikti.

Džiuginantys skaičiai

2023 m. ambulatorinių slaugos paslaugų į namus suteikta apie 50 proc. daugiau nei 2022 metais. Visgi pastebėta, kad norint plėsti ambulatorinių slaugos paslaugų skaičių į namus reikalingas dar vienas automobilis bei medicininė  įranga.