Už meilę savo penkiems vaikams Bronislava Jonkienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu

Paskelbta 10 gegužės, 2024 m., skiltyje Naujienos

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda gegužės 4 d., šeštadienį, Motinos dienos išvakarėse, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo Aleksandrijos seniūnijos gyventoją, penkių vaikų mamą Bronislavą Jonkienę.

Garbingas apdovanojimas šiai nuostabiai mamai skirtas už atsidavimą motinystei, atsakingą požiūrį į šeimą, vaikus ir įkvepiantį vaikų auklėjimo pavyzdį.

Gegužės 9 d. Bronislavą Jonkienę taip pat sveikino, gėlių žiedais apdovanojo Savivaldybės meras Stasys Gutautas, vicemerės Audronė Pitrėnienė ir Inga Jablonskė, Savivaldybės administracijos direktorė Levutė Staniuvienė, Aleksandrijos seniūnijos seniūnė Violeta Nikartienė, Aleksandrijos kaimo bendruomenės pirmininkė Giedrė Kavulskė.

Bronislava Jonkienė (buvusi Žerlauskienė) yra 3 sūnų ir 2 dukrų mama. Dorais žmonėmis išaugintas gražus pulkas vaikų – tai Bronislavos nuopelnas. Bronislavai buvo 39 metai, kai 1991 metais po sunkios ligos mirė jos vyras. Mažiausiam sūnui nebuvo nei 3 metai. Visą gyvenimą dirbo medicinos srityje, pagal išsilavinimą – akušerė, tačiau 35 metus dirbo bendrosios praktikos slaugytoja dabartiniame Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filiale. Užauginusi ir į gyvenimą išleidusi vaikus, 2014 m. džiaugsmais ir vargais pradėjo dalintis su dabartiniu vyru Adžiu Jonkumi.

Šiandien Bronislava Jonkienė ne tik 5 vaikų mama, bet ir 11 vaikučių močiutė.

Sveikinimų akimirkos: