Toliau vykdoma paplūdimio darbų priežiūra

Paskelbta 27 rugsėjo, 2021 m., skiltyje Pranešimai, Vykdomi projektai

Nuo 2021 m. balandžio mėn. vykdomi Skuodo miesto paplūdimio sutvarkymo darbai, kurie vyks trimis etapais. Tikimasi, kad darbai bus įvykdyti iki 2022 m. gegužės mėn., ir skuodiškiai galės naudotis taip laukiamu atsinaujinusiu paplūdimiu.

Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius ypatingą dėmesį skiria šio objekto darbų vykdymo kontrolei.

Rugpjūčio mėn. pradžioje paplūdimio sutvarkymo darbus atliekančios UAB „Akvitas“ paprašyta raštu pasiaiškinti dėl vėluojančių darbų.

UAB „Akvitas“ paaiškino, kad dėl karantino apribojimų Latvijoje strigo žmonių su negalia tilto pargabenimas, o kol jis nebuvo sumontuotas, nebuvo galima atlikti kitų darbų, nes sumontavimui buvo reikalinga sunkiasvorė technika, kuri būtų sugadinusi įrengtas trinkelių dangas.

Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius 2021 m. rugsėjo 22 d. kartu su Administracijos specialistais bei UAB „Akvitas“ atstovais apžiūrėjo ir aptarė atliktus darbus.

Nuo darbų pradžios iki 2021 m. rugsėjo 1 d. atlikta I ir II etapo darbų už 107 605,16 Eur, bendra abiejų etapų vertė 198 000 Eur.

Rangovai patikino, kad I etapo darbai: drenažo įrengimas, griovimo darbai, žemės darbai, betoninių trinkelių dangos įrengimas, žmonių su negalia laiptų į vandenį gamyba ir montavimas, terasos įrengimas, bus baigti iki spalio 1 d.

UAB „Akvitas“ atstovui, prižiūrinčiam darbų vykdymo eigą, išsakytos pastabos dėl darbų kokybės bei pareikalauta paspartinti darbų eigą, kol oro sąlygos leidžia tai daryti.