Šventinu laikotarpiu žiemos jaukumu ir spindesio netrūko:. paaiškėjo akcijos „Magiškos Kalėdos“ laimėtojai

Paskelbta 6 sausio, 2022 m., skiltyje Naujienos

Paaiškėjo akcijos „Magiškos Kalėdos“ šventinių papuošimų laimėtojai. Šiais metais Skuodo rajono kultūros centre apdovanotas gausus būrys pasipuošusių, žiemos žavesį atskleidusių Skuodo rajono gyventojų, rajono įstaigų: padėkota Ylakių globos namų kolektyvui ir gyventojams, Skuodo amatų ir paslaugų mokyklos bendruomenei, Birutei Majauskienei, Ginai Poškienei, Vilmai Kervienei, Skuodo rajono kultūros centrui, Skuodo krašto bendruomenei, Irenai ir Antanui Luožiams, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijai, Daukšių kaimo bendruomenei.

Įteikti 5 vėliavų laikikliai su Skuodo rajono ženklu ir 5 sodybų puošmenos „Paukšteliai“.  Prizus įsteigė Skuodo rajono savivaldybės administracija.

„Simboliška, kad susitinkame Trijų karalių dieną. Įprastai šiandien nuimamos visos kalėdinės puošmenos, tačiau man dar nesinori užmiršti to gražaus šventinio švytėjimo, kuris buvo toks nuostabus kiekvienoje rajono gyvenvietėje. Matėme labai daug gražių, unikalių, originali papuošimų. Matėsi, kad žmonės įdėjo daug pakilaus jausmo puošdamiesi. Dėkoju visiems, visiems, kurie taip iš širdies puoselėjo savo aplinką, teritorijas“, – už įdėtą darbą, pastangas ir sukurtą grožį dėkojo Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė.

Iš viso konkurse vertinti 22 šventinių papuošimų objektai. Šiemet objektai vertinti kiek kitaip, nebuvo skiriamos nei vietos, nei nominacijos, nuspręsta pagerbti 10 šventinių papuošimų autorių, kurių darbo rezultatai padarė didžiausią įspūdį.

Artėjant gražiausioms ir jaukiausioms žiemos šventėms – šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams – paskelbtas šventinio papuošimo konkursas. Jame dalyvauti buvo kviečiami Skuodo rajono gyventojai, bendruomenės, organizacijos, įstaigos, įmonės. Dalyvauti konkurse buvo labai paprasta –  iki gruodžio 19 d. reikėjo pasipuošti teritorijas, vitrinas, prieigas į įstaigas, įėjimus į pastatus ir pan., apie papuoštą teritoriją reikėjo informuoti el. paštu [email protected].

Renginio metu taip pat pristatyta  fotografijų paroda „Sėkmingos globos link“. Jos metu pateikta informacija apie parodos idėją, tikslą, padėkota globos ambasadorei Daivai Budrienei už finansinę paramą. Pranešta, kad Skuodo rajone 23 globėjų šeimose auga 34 tėvų globos netekę vaikai.