Su Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte aptartas skiepijimosi procesas Skuodo rajone

Paskelbta 7 gegužės, 2021 m., skiltyje Naujienos

Šiandien Skuodo rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Šalies premjerę pasitiko Savivaldybės meras Petras Pušinskas.

Pokalbio su Ingrida Šimonyte savivaldybėje metu, kuriame dalyvavo Savivaldybės vadovai, o nuotoliniu būdu ir Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės ekstremalių situacijų komisija, Savivaldybės administracijos specialistai, seniūnai, medicinos darbuotojų bendruomenė, švietimo, socialinių ir kitų rajono įstaigų atstovai, buvo aptarta skiepijimosi proceso eiga, iššūkiai ir perspektyvos.

Pažymėta, kad labai svarbu, jog vakcinacija vyktų sparčiai ir sklandžiai.

Susitikime Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas minėjo, kad yra visos galimybės paskiepyti daugiau asmenų, tačiau reikalingas didesnis kiekis gaunamų vakcinų ir palankus gyventojų požiūris į pačią vakcinaciją.

Iš viso Lietuvos statistikos departamento duomenimis, rajone paskiepyta 21,6 proc. visų Skuodo rajono gyventojų. Pastarųjų 14 dienų sergamumas Skuodo rajone koronavirusine infekcija 100 tūkst. gyventojų siekia 261,8 atvejo.

42 asmenims Skuodo rajone liga buvo patvirtinta per pastarąsias 28 dienas. Paskutinių 7 dienų atvejų vidurkis – 3 atvejai.

Po susitikimo Savivaldybėje Ministrė Pirmininkė aplankė skiepijimą koordinuojantį Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centrą, padėkojo medikams už darbą.

Taip pat Premjerė šiandien lankėsi ne tik Skuodo rajone, bet ir Klaipėdoje, Plungės rajone.

Vyriausybės nuotraukos

 

Skuodo rajono savivaldybės nuotraukos