Spalio mėnesį naudingas seminaras Skuodo rajono bendruomenėms

Paskelbta 13 spalio, 2021 m., skiltyje Naujienos, Pranešimai

Skuodo rajono savivaldybės administracija 2021 m. spalio 23 d. organizuoja nemokamą seminarą Skuodo rajono bendruomenių pirmininkams ir bendruomenių atstovams. Seminare bus pateikiama svarbi bei įdomi teorinė medžiaga, kuri bus pritaikoma praktinėse seminaro dalyse.

Spalio 23 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. vyksiančio seminaro tema – kryptinga bendruomenės veikla – pokyčiai ir galimybės.  Seminaras skirtas vietos bendruomenių aktyvinimo ir iniciatyvų skatinimui. Jo metu bendruomenės pirmininkai ir atstovai bus supažindinti su bendruomenės kūrimo, stiprinimo, plėtojimo perspektyvų numatymu, bendrų tikslų kėlimo svarba, asmeninio indėlio reikalingumu sutelktumui, komandinio veikimo kryptimis ir veiklomis reikalingomis bendruomenės gerovės užtikrinimui.

Seminarą ves lektorė Oksana Mačėnaitė – edukologijos doktorantė, sveikatos psichologijos magistrė.

Seminaras vyks Šauklių kaimo bendruomenės namuose (Mosėdžio g. 55, Šaukliai, Mosėdžio sen.).

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Skuodo rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiąją specialistę Aliną Anužienę telefonu (8 440) 70 152, el. p. [email protected].  Pageidaujančius dalyvauti taip pat kviečiame šiais nurodytais kontaktais informuoti apie dalyvavimą.

Dalyvavimas tik su galimybių pasu.