Skuodo savivaldybės meras susitiko su smulkaus verslo atstovais

Paskelbta 10 rugpjūčio, 2023 m., skiltyje Naujienos

Rugpjūčio 7 dieną Skuodo rajono savivaldybės meras Stasys Gutautas, vicemerė Inga Jablonskė, vyriausioji specialistė Ona Malūkienė susitiko su smulkaus verslo atstovai, dirbančiais su verslo liudijimais ir individualios veiklos pažymomis.
Susitikime dalyvavusi Skuodo miesto seniūnė Ieva Gembutienė priminė reklamos tvarkas. Visą informaciją apie reikalavimus reklamai galima rasti: https://skuodas.lt/aktuali-informacija/viesoji-tvarka/isorine-reklama/. Dėl kylančių klausimų taip pat galima kreiptis į Skuodo savivaldybės Statybos, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyresniąją specialistę Eleną Čiunkienę, tel.nr. +370 440 45 563, el.p. [email protected]
O. Malūkienė informavo, kad, dabar ES 2021- 2023 metų pereinamasis laikotarpis, jam vis dar rengiami dokumentai ir teisės aktai. Galimybių yra, tačiau smulkiajam verslui palankesnė savivaldybės verslumo iniciatyvų skatinimo programa – Skuodo rajono VVG, Skuodo VVG. Abiejų veiklos grupių strategijos parengtos, dabar jos rengiamos tvirtinti. Pirmieji kvietimai, dirbančių VVG nuomone, turėtų pasirodyti po metų.
Taip pat susirinkusieji supažindinti kaip vyksta pats verslo paramos procesas. Priminta, kad apie tai informaciją galima rasti Skuodo rajono savivaldybės internetiniame puslapyje.
Meras S.Gutautas, vicemerės I. Jablonskė išklausė verslininkų pageidavimus, pastebėjimus, atsakė į kylančius klausimus.
Rugsėjo 27-ąją rajono verslo atstovai tradiciškai bus pakviesti į verslo konferenciją.
Nuotr. Laimos SENDRAUSKIENĖS