Skuodo savivaldai – net dvi nuostabios Vaclovo Into akmenų muziejaus parodos

Paskelbta 20 gegužės, 2024 m., skiltyje Naujienos

Skuodo savivaldai net dvi nuostabios, įspūdingos Vaclovo Into akmenų muziejaus parodos „Gyvas akmuo – mineralas“ bei „Gamtos raštų ir spalvų įvairovė“! Atvertos stulbinančios akmenų širdys ir parodyti gyvūnijos, gamtinės aplinkos stebuklai.

2024 m. gegužės 17 d. įvykusio renginio metu skuodiškius Skuodo savivaldos proga sveikino ir už puikias parodas dėkojo Savivaldybės meras Stasys Gutautas.

Apie parodas, jų idėjas plačiau pasakojo Vaclovo Into akmenų muziejaus direktorė Gintarė Sakalauskienė. Daug gražių minčių nuskambėjo apie tai, kad dažnai grožis slepiasi ten, kur jo nelabai tikimės, smulkmenose, vertėtų sulėtinti tempą ir į gamta bei tą patį akmenį pasižiūrėti tarsi kitu žvilgsniu.

Akmenų fotografavimo procesu pasidalino fotografė Julita Šiemaitė. Nebuvo taip paprasta, reikėjo gerokai padirbėti, kad nuotraukose atsiskleistų tikrasis įspūdis.

O štai parodoje „Gamtos raštų ir spalvų įvairovė“ išvysite ne tik Vaclovo Into akmenų muziejaus, bet ir Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus eksponatus.

Kviečiame į parodas, ne kasdien išvysite tokį grožį, pamatysite, kad savivaldos gyvenime yra labai daug spalvų, atspalvių ir viskas tarpusavyje susiję.

1572 m. gegužės 17 d. Žemaičių seniūnas Jonas Chodkevičius parūpino Skuodui Magdeburgo teises (miesto teises), kas gyvenvietei leido sparčiai augti ir plėtotis.

Renginio metu nuotaiką kūrė ir nuostabių dainų dovanojo Mosėdžio vokalinis ansamblis „Volungėlės“.

Renginį vedė Skuodo rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Dalia Zabitienė.