Skuodo rajono verslininkai lankėsi Mažeikių BNI verslo klubo organizuotame susitikime

Paskelbta 29 birželio, 2023 m., skiltyje Naujienos

Grupelė Skuodo rajono verslininkių ankstyvą birželio 27 rytą vyko Mažeikių BNI verslo klubo „Venta” kvietimu į Dautarų dvarą Mažeikių rajone, kur jų laukė verslo pusryčiai. Renginyje taip pat dalyvavo atstovai iš Šiaulių BNI verslo klubo „Šaulys”, Klaipėdos BNI verslo klubo „Memel” bei grupė Akmenės rajono verslininkų. Verslo pusryčiuose dalyvavo apie pusšimtį verslininkų. Susitikimo metu Skuodo rajono verslininkės pristatė savo veiklas, pasidalino informacija apie kitus Skuode veikiančius verslus, apsikeitė naudinga kontaktine informacija, pasisėmė naujų idėjų, sustiprino savo motyvaciją toliau dirbti, bendrauti, planuoti verslo plėtrą.Tai jau antras skuodiškių susitikimas su Mažeikių BNI klubu. Sausio mėn. šio klubo atstovai lankėsi Skuode ir supažindino su savo veikla. BNI yra pasaulinė verslo ryšių ir rekomendacijų organizacija Šių klubų nariai yra verslininkai ir profesionalai, padedantys vieni kitų verslams augti ir tikintys pagrindine organizacijos vertybe, kad visada laimi besidalinantys. Kiekvieną dieną vyksta tūkstančiai BNI susitikimų visame pasaulyje, kuriuose verslo lyderiai susitinka tam, kad megztų naujas pažintis, vystytų pasitikėjimu grįstus santykius bei keistųsi kokybiškomis ir šiltomis verslo rekomendacijomis.

Skuodo rajono savivaldybė, suprasdama dalyvavimo įvairių asocijuotų verslo struktūrų veikloje prasmę ir naudą, įvertinusi, kad skuodiškiai kol kas pasyviai dalyvauja tokiose veiklose, neturi susiformavusios bendravimo ir bendradarbiavimo kultūros, skatina jungtis į BNI verslo klubus ar panašias asocijuotas struktūras. 2023 m. Verslumo iniciatyvų skatinimo programos lėšomis gali būti kompensuojama dalis dalyvavimo tokiose organizacijose išlaidų. Daugiau informacijos ieškokite: https://skuodas.lt/verslas/.
Tikimės, kad renginio dalyvės dalinsis gauta informacija ir kontaktais, emocijomis su kitais Skuodo rajono verslininkais.