Skuodo rajono savivaldybės sudarė rangos darbų sutartį su UAB „Kuršasta“ dėl Kunigiškių g. kapitalinio remonto, Jono Sudimto g. ir Povilo Plechavičiaus gatvės.

Paskelbta 15 balandžio, 2022 m., skiltyjeNaujienos
Skuodo rajono savivaldybės administracija sudarė rangos darbų sutartį su UAB „Kuršasta“ dėl Kunigiškių g. kapitalinio remonto, Jono Sudimto g. ir Povilo Plechavičiaus gatvės. Darbų vertė 547 446,31 Eur. Darbų atlikimo pabaiga 2023 m. lapkričio 30 d.
2022 m. darbų turi būti atlikta ne mažiau kaip už 250 000,00 eur, o už likusią lėšų sumą 2023 m.
Rangos darbai suskirstyti etapais:
I etapas – Kunigiškių g. kapitalinis remontas. Jo metu bus įrengta paviršinio vandens nubėgimo sistema, šaligatvis iš trinkelių dangos, gatvės apšvietimas.
II-etapas – J. Sudimto gatvės nauja statyba, kurios metu bus įrengta 4,5 m pločio važiuojamoji kelio dalis iš asfaltbetonio. Įrengtas pėsčiųjų šaligatvis iš betoninių trinkelių dangos, gatvės apšvietimas, paviršinių nuotekų sistema.
III-etapas – P. Plechavičiaus gatvės nauja statyba, kurios metu bus įrengta 4,5 m pločio važiuojamoji kelio dalis iš asfaltbetonio. Įrengtas pėsčiųjų šaligatvis iš betoninių trinkelių dangos, gatvės apšvietimas, paviršinių nuotekų sistema.