Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos statybos darbai tęsiasi

Paskelbta 16 rugsėjo, 2021 m., skiltyje Naujienos

Nors naujasis bibliotekos pastatas iš išorės vis gražėja, beveik pabaigti ir aplinkos sutvarkymo darbai, tačiau vidaus įrengimo darbai taip sklandžiai nevyksta. 2021 m. rugsėjo 16 d. įvyko eilinis susitikimas su Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos statybos rangovu – UAB „Naujoji gotika“, statybos techninės priežiūros, projekto vykdymo priežiūros vadovais. Susitikime dalyvavo Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, Vietinio ūkio ir investicijų skyriaus vedėjas Vygintas Pitrėnas ir vyresnysis specialistas Romualdas Rancas, statybos techninės priežiūros vadovas Andrius Montvydas, projekto vykdymo priežiūros vadovas Juozapas Tilvikas, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Varneckis.

Administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius aiškinosi, dėl kokių priežasčių darbai nevyksta laiku ir reikiama apimtimi.

„Privalo būti spartinamos darbų apimtys, pasitelkiama daugiau darbuotojų, kad objektas būtų užbaigtas laiku“, – sakė Vietinio ūkio ir investicijų skyriaus vedėjas Vygintas Pitrėnas.  Rangovas patikino, kad dalis darbų stringa dėl techninių dalykų. Spalio mėnesio pradžioje tolimesniems darbams vykdyti bus gautos vitrinos, keltuvas, todėl visus montavimo darbus planuojama baigti spalio mėnesį.

Pareikalauta, kad rangovas sparčiau vykdytų baigiamuosius apdailos, elektrotechnikos ir mechanikos darbus. Rangovas prižadėjo pateikti baigiamųjų darbų  vykdymo grafiką su konkrečiais įvykdymo terminais.