Skuodo rajono savivaldybės dėmesys pavaldžioms įstaigoms

Paskelbta 27 sausio, 2023 m., skiltyje Naujienos

Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Rokas Rozga bei Statybos, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Vygintas Pitrėnas susitiko su UAB „Skuodo autobusai“ vadovu Rimantu Pabrėža. Administracijos direktorius Rokas Rozga nuolat domisi pavaldžių įstaigų veikla, tad ne išimtis ir šis kartas.

UAB „Skuodo autobusai“ direktorius Rimantas Pabrėža teigė, kad 2022 metais nuveikta išties nemažai. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas planuojamų įsigyti elektrinių autobusų pakrovimo infrastruktūros paruošimui esamoje remonto dirbtuvių teritorijoje. Gavus iš ESO technines sąlygas, atliktas elektros įvado galios padidinimas, suremontuotas turimas dvigubas angaras ir jame išvedžioti reikalingi elektros kabeliai į suprojektuotas vietas, kuriose bus pajungta 12 elektros krovimo stotelių. Stotelių įsigijimas planuojamas kartu su elektrinių autobusų įsigijimu.

Direktorius akcentavo, kad norima geresnių sąlygų gyventojams, kurie naudojasi viešuoju transportu. Šiuo pereinamuoju laikotarpiu, kol bus iš LRV skirtas dalinis finansavimas elektrinių autobusų įsigijimui, nupirkti du „Euro 6“ teršalų išmetimo standartą atitinkantys autobusai. Vienas iš jų yra 56 vietų, kuriame yra keltuvas riboto judumo asmenims, ir  vieta, pritaikyta neįgaliojo vežimėlio pritvirtinimui.

Direktorius Rimantas Pabrėža džiaugėsi, kad trečdalis turimų autobusų Skuodo autobusų parke yra draugiški aplinkai, atitinka „Euro 5“ , „Euro 6“ taršos standartą, todėl ir toliau bus siekiama taikyti priemones, kurios turėtų kuo mažesnį neigiamą poveikį gamtai.

Administracijos direktorius Rokas Rozga džiaugėsi pasiektais rezultatais, dėkojo vadovui ir darbuotojams už darbą.