Skuodo rajono krepšininkams – čempionų ir vicečempionų titulai

Paskelbta 7 liepos, 2021 m., skiltyje Aktualu, Naujienos

Šios savaitės pradžia buvo skirta pasidžiaugti išskirtinėmis pergalėmis, įrašytomis į Skuodo krašto krepšinio istoriją. Pagerbti ir apdovanoti krepšininkai, treneriai už Skuodo rajono garsinimą ir aukštus sportinius pasiekimus.

Birželio 10 d. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U18 B divizione Skuodo rajono vaikinų komanda „Skuodo KKSC-7 bitai“ iškovojo 1-ąją vietą ir tapo čempionais.  Tai ypatingas ir iki šiol rajone pirmas toks krepšinio apdovanojimas.

Tądien taip pat džiugiai paminėta dar viena garbinga pergalė – 2020 m. rudenį Skuodo kraštą pasiekė žinia, kad kitame Lietuvos pakraštyje Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygoje Skuodo rajono vyrų krepšinio komanda „Kuršasta“ iškovojo vicečempionų titulą. Ankščiau pasveikinti sportininkų su šiuo laimėjimu nebuvo galimybės dėl koronaviruso situacijos.

„Rajone turime daug talentingų, gabių sportininkų, trenerių, kurie savo darbais ir pasiekimais garsiną visą Skuodo kraštą. Daug pastangų, jėgų ir laiko atiduota tam, jog būtų galima didžiuotis tokiais pasiekimais. Dėkoju visiems, kurie dirbo, tobulėjo ir siekė. Esate motyvuojantis pavyzdys. Dėkoju taip pat rėmėjams, kurių finansinė pagalba yra didžiulis paskatinimas sportininkams dar labiau stengtis“, – krepšininkų pagerbimo šventėje sakė Savivaldybės meras Petras Pušinskas.

Šventėje krepšininkus, trenerius, rėmėjus taip sveikino ir jiems dėkojo Lietuvos Respublikos Seimo nario Antano Vinkaus padėjėja Levutė Staniuvienė, Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga.

Minėtų komandų treneris Linas Mitkus, kuriam nuoširdžius padėkos žodžius skyrė ne tik atvykę svečiai, bet ir patys sportininkai, šventėje su savimi turėjo vieną pirmųjų varžybų protokolų, kuriame užfiksuota, kad skuodiškiai dideliu taškų skirtumu pralaimėjo varžovams, tačiau treneris tądien į šį protokolą žvelgė su šypsena, nes būtent tokios varžybos ir buvo didžiulė paskata tobulėti, daug dirbti. Kaip jis pats sakė: „Nueita labai toli, tokio apdovanojimo dar neturėjome, esame labai laimingi ir dar labiau motyvuoti, pamatėme, kad galime daug daugiau. Didžiuojuosi savo krepšininkais, jų atsidavimas krepšiniui yra didžiulis“.

Skuodo rajono vaikinų komandoje „Skuodo KKSC-7 bitai“ žaidžia Ugnius Popovas, Arminas Diringis, Martynas Bružas, Dominykas Petrošius, Jonas Ringys, Nojus Vėlyvis, Domas Martinkus, Adomas Preibys, Donatas Kazlauskis, Modestas Škimelis, Ignas Vorobjovas, Dominykas Antulis, Lukas Gudavičius.

Skuodo rajono vyrų krepšinio komandos „Kuršasta“ nariai: Julius Kryževičius, Paulius Mitkus, Ugnius Popovas, Martynas Bružas, Jonas Ringys, Martynas Rimkus, Valentas Mickus, Aurimas Navickas, Martynas Vainius, Robertas Kasparas, Giedrius Jonauskas, Antanas Grabys, Vilius Radavičius, Domininkas Vaitkus, Emilijus Bartaševičius, Robertas Odinas.

Šventėje Pauliui Mitkui įteiktas Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos 2020 m. sezono naudingiausio žaidėjo apdovanojimas.

Padėkos taip pat skirtos Skuodo rajono vyrų krepšinio komandos „Kuršasta“ trenerio asistentui Giedriui Vaitelavičiui, rėmėjams UAB „Kuršasta“ Stanislovui Martinkui ir  individualios įmonės „7 bitai“ direktoriui Česlovui Davydauskiui.