SKUODO RAJONO 2017 METŲ VERSLO LYDERIAI: IŠRINKTOS GERIAUSIOS ĮMONĖS

Paskelbta 14 vasario, 2018 m., skiltyje Aktualu, Naujienos

Verslo vaidmuo Skuodo rajone yra neabejotinai svarbus, siekiant didinti gyventojų užimtumą, užtikrinti socialinę gerovę, saugumą ir ekonominį stabilumą, todėl 2018 m. vasario 9 d. Aldonos Skiezgilienės kaimo turizmo sodyboje įvykusiame renginyje „Geriausia Skuodo rajono įmonė 2017“ padėkota Skuodo rajono verslo bendruomenei už kuriamas darbo vietas, efektyvius verslo sprendimus ir paslaugų plėtrą rajone. Renginio metu įteiktos net 6 verslo nominacijos.

Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas, dėkodamas rajono verslininkams ir kartu juos sveikindamas su puikiais darbo rezultatais, sakė:

„Jūsų veiklos pavyzdys liudija, kad versle svarbu turėti idėją, gebėti ją realizuoti ir plėtoti taip, kad ji būtų aktuali ir sėkminga kasdien. Tai nėra lengva užduotis, bet tokiems žmonėms kaip jūs – darbštiems, pareigingiems, atkakliems ir drąsiems – viskas įmanoma. Labai vertiname jūsų darbą, kuriuo skatinate verslo plėtrą ir stiprinate verslo kultūrą Skuodo rajone. Linkime, kad versle ir toliau jus lydėtų teisingi ir efektyvūs sprendimai. Tegul neblėsta noras nuolat siekti vis daugiau“.


Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas taria sveikinimo žodį.

Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas ir Savivaldybė administracijos direktorius Kazys Viršilas apdovanojo sėkmingiausius Skuodo rajono verslininkus. Šiais metais nominaciją „Versli moteris“ pelnė individualios įmonės „Gurmanų rojus“ direktorė Laura Pavarotnikaitė-Tolčienė. Uždarosios akcinės bendrovės „Thermotextile“ direktorei Ramunei Charčiūnienei įteikta nominacija „Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“. Nominacijomis „Investicijos į verslo plėtrą“ apdovanoti du savo verslą puoselėjantys Skuodo krašto verslininkai – kavinės „Pas Nerijų“ savininkas Nerijus Daukas ir kaimo turizmo sodybos savininkė Aldona Skiezgilienė. Uždariosios akcinės bendrovės „Deligna“ direktoriui Juliui Pielikiui įteikta nominacija „Sėkminga verslo pradžia“. Nominacija „Drąsios investicijos“ atiteko Skuodo mieste esančios valgyklos savininkei Reginai Kavaliauskienei.

 

Apdovanotas kavinės „Pas Nerijų“ savininkas Nerijus Daukas.

Apdovanotas uždariosios akcinės bendrovės „Deligna“ direktorius Julius Pielikys.

Apdovanota individualios įmonės „Gurmanų rojus“ direktorė Laura Pavarotnikaitė-Tolčienė.

Apdovanota uždarosios akcinės bendrovės „Thermotextile“ direktorė Ramunė Charčiūnienė.

Apdovanota kaimo turizmo sodybos savininkė Aldona Skiezgilienė.

Apdovanota Skuodo mieste esančios valgyklos savininkė Regina Kavaliauskienė.

Paskelbus 6 renginio „Geriausia Skuodo rajono įmonė 2017“ nominantus, Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Žydrūnas Ramanavičius uždarosios akcinės bendrovės „Kuršasta“ generaliniam direktoriui Stanislovui Martinkui įteikė Lietuvos trispalvę ir puokštę, žydinčią trimis Lietuvos vėliavos spalvomis. Pasak Savivaldybės vadovų, šios bendrovės direktorius nusipelnė didžiulės padėkos. Uždaroji akcinė bendrovė „Kuršasta“ yra ilgiausiai Skuodo rajone gyvuojanti, sėkmingai verslą plėtojanti ir įdarbinusi ne vieną Skuodo rajono gyventoją įmonė.

Padėkota uždarosios akcinės bendrovės „Kuršasta“ generaliniam direktoriui Stanislovui Martinkui.

Rajono verslininkams gerų žodžių negailėjo ir į šventę atvykę garbingi svečiai – Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė, Europs instituto direktorius, ambasadorius, diplomatas Vygaudas Ušackas, Vidaus reikalų viceministras Giedrius Surplys.

Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė taria sveikinimo žodį.

Europs instituto direktorius, ambasadorius, diplomatas Vygaudas Ušackas sveikina verslininkus.

Pasak Vidaus reikalų ministro Giedriaus Surplio: „Šiuo metu ypatingai svarbu tinkamai identifikuoti ir efektyviai panaudoti regionų ir rajonų ekonominį potencialą, kurti tinkamas sąlygas norintiems investuoti, domėtis, ko reikia verslui, kad jis augtų ir klestėtų“. Rekomenduota dažniau kreiptis į Vilniuje esančias institucijas, bendradarbiaujant su jomis ieškoti būdų, kaip palengvinti darbo sąlygas verslininkams.

Vidaus reikalų viceministro Giedriaus Surplio sveikinimo žodis.

Skuodo rajono verslininkus, asmenis, užsiimančius individualia veikla ar dirbančius pagal verslo liudijimus pasveikinti su pasiektais rezultatais, paskatinti ir toliau aktyviai plėtoti verslą taip pat atvyko atstovai iš Telšių apskrities verslo inkubatoriaus, Akmenės ir Plungės verslininkų asociacijų.

Telšių apskrities verslo inkubatoriaus atstovė.

Plungės verslininkų asociacijos atstovas.

Akmenės verslininkų asociacijos atstovai.

Renginį „Geriausia Skuodo rajono įmonė 2017“ organizavo Skuodo rajono savivaldybė, Skuodo informacijos centras ir Skuodo rajono verslininkų asociacija. Šio renginio rėmėjai – organizatoriai ir parduotuvės „Gėlės pas Editą“ savininkė Edita Urniežienė. Šiuo kasmet vykstančiu renginiu verslininkams siekiama parodyti, kad jų veikla yra ypatingai svarbi siekiant teigiamų, reikšmingų pokyčių Skuodo rajone.