SKUODO RAJONE SULAUKTA GARBINGŲ SVEČIŲ – LIETUVOS RESPUBLIKOS MINISTRO PIRMININKO SAULIAUS SKVERNELIO IR JO KOMANDOS

Paskelbta 11 vasario, 2019 m., skiltyje Aktualu, Naujienos

Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis įgyvendina savo pažadą per kadenciją aplankyti visas Lietuvos savivaldybes. Šiandien jis su savo komanda lankėsi Skuodo rajone. Vizitas prasidėjo Skuodo rajono savivaldybėje. Čia Vyriausybės vadovą pasitiko Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė, Savivaldybės meras Petras Pušinskas, Savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė, Savivaldybės administracijos direktorius Kazys Viršilas, direktoriaus pavaduotojas Žydrūnas Ramanavičius.

Saulių Skvernelį lydėjo Ministro Pirmininko patarėja Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė, Ministro Pirmininko patarėjas Tomas Beržinskas, Ministro Pirmininko patarėjas Lukas Savickas ir Ministro Pirmininko Protokolo skyriaus vedėja Jūratė Lošienė.

Ministras Pirmininkas domėjosi, kaip gyvena Skuodo krašto žmonės. Kalbėta apie švietimą, socialines paslaugas, sveikatos apsaugą. Skuodo rajono savivaldybės vadovai pateikė pastebėjimų apie mokesčių sistemą, išsakė nuomonę, kad mažesni mokesčiai, norintiems pradėti verslą Skuodo rajone, būtų puikus paskatinimas imtis savarankiškos veiklos. Tam, kad rajone turėtų būti orientuojamasi į perdirbimo verslus, pritarė ir atvykę svečiai.

Skuodo meno mokykloje vykusiame susitikime atvykę gyventojai buvo itin aktyvūs, Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui uždavė ne vieną, visiems Skuodo rajono gyventojams aktualų, klausimą dėl kelio Skuodas–Plungė remonto, socialinių būstų prieinamumo, jaunimo verslumo skatinimo programų, lopšelių-darželių mokytojų, auklėtojų atlyginimų kėlimo.

Akivaizdu, Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vizitas – labai svarbus įvykis. Turėjome galimybę ne tik pristatyti pasiektus rezultatus, įgyvendinamus projektus, bet ir aptarti problemas, kurioms išspręsti reikalinga Vyriausybės pagalba.