Skuodo rajone dėl iškritusio sniego – sudėtingos kelių eismo sąlygos

Paskelbta 8 kovo, 2023 m., skiltyje Naujienos
Dėl įsisiautėjusios pūgos rajone susidarė sudėtingos eismo sąlygos. Keliuose ir gatvėse dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau dėl snygio ir pustymo kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu, todėl vienu metu visko nuvalyti nespėjama. Pirmiausia valomi ir barstomi judriausi keliai ir gatvės, pagrindiniai pėsčiųjų takai. Toliau prioritetine tvarka prižiūrimi mažėjančio intensyvumo keliai.
Esant itin sudėtingoms oro sąlygoms, prašome supratimo ir kantrybės. Primename, kad Skuodo miesto pagrindines gatves valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“.
Apie sudėtingas miestelių, kaimų kelių sąlygas informuokite seniūnus. Kontaktai: https://skuodas.lt/contact-2/seniunijos/.
Informacija apie kelių priežiūros lygius pateikiama ir interaktyviame žemėlapyje, interneto svetainėje www.eismoinfo.lt. Minėtoje svetainėje taip pat skelbiama informacija apie kelių būklę ir eismo sąlygas valstybinės reikšmės keliuose. Taip pat paskambinę į Informacijos skyrių trumpuoju tel. numeriu 1871 arba nemokamu tel. numeriu +370 5 232 9600 (veikia kiekvieną dieną 24 val. per parą), vairuotojai gali gauti ir perduoti informaciją apie eismo sąlygas.