Skuodo rajonas jungėsi prie nevyriausybinės organizacijos „Jaunimo linija“ akcijos „Žalia šviesa gyvenimui“

Paskelbta 11 spalio, 2021 m., skiltyje Naujienos

Skuodo rajonas jungėsi prie nevyriausybinės organizacijos „Jaunimo linija“ akcijos „Žalia šviesa gyvenimui“. Kviečiame paminėti spalio 10-ąją – Pasaulinę psichinės sveikatos dieną!

Visą savaitgalį žaliai – vilties ir gyvenimo spalva – apšviesti buvo šie objektai: Skuodo rajono kultūros centras, Skuodo meno mokykla, Skuodo atviras jaunimo centras, Mosėdžio miestelio centre esantis tiltas, prie Mosėdžio Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios esantis fontanas, Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus teritorijoje augantis kolonijinis ąžuolas. Prie akcijos prisijungė ir Kavinukas, siūlydamas žaliąjį mėtinį ledų, pieno kokteilį, o rytoj ir Kiškio pyraginė savo šaldytuvus apšvies žaliai.

Žalia šviesa turėtų priminti, kaip svarbu rūpintis savo psichine sveikata, pastebėti šalia esantį ir pasidomėti, kaip jis jaučiasi.

Pavasarį „Jaunimo linijos“ užsakymu atlikta apklausa parodė, kad 83 proc. jaunų žmonių patiria emocinius sunkumus. Skaičiai dideli, turime į tai atkreipti dėmesį.

„Jaunimo linija“ savo skyrius turi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Skuode. Norisi pasidžiaugti, kad Skuode vykdoma tokia prasminga veikla, Skuodo skyriuje šiuo metu dirba 6 savanoriai. Labai dėkojame jiems už didžius darbus, teikiamą labai reikalingą pagalbą.