Skuodo miesto seniūnija skelbia seniūnaičių rinkimus

Paskelbta 26 lapkričio, 2021 m., skiltyje Naujienos

Pietų I-ojoje seniūnaitijoje ( Mosėdžio g. poriniai,  Parko g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vienybės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vasario 16-osios g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vytauto g. nuo Mokyklos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vaižganto g.  nuo  Mosėdžio g. iki Vytauto g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vandenvietės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Pievų 2-oji g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Pievų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Bartuvos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai)).

Pasiūlytas kandidatas į seniūnaičius Nerijus Daukas.

Vakarų I-ojoje seniūnaitijoje (Apuolės g.  neporiniai, Kęstučio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), J. Pabrėžos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai),  Žvaigždžių g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Kapų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Krantinės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Geležinkelio g.  iki Apuolės g. , Sandėlių g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Statybininkų g. neporiniai, Stoties skersgatvio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai),  Priemiesčio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Tulpių g.  nuo Krantinės g.  iki Apuolės g. visi (poriniai ir neporiniai numeriai), Lindos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Laisvės g. nuo Kapų g. iki Apuolės g. visi (poriniai ir neporiniai numeriai)).

Pasiūlytas kandidatas į seniūnaičius Audronė Anužienė.

Seniūnaičių rinkimai vyks raštu 2021 m. gruodžio 13–14 d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Skuodo miesto seniūnijos patalpose (Birutės g. 8, Skuodas).

Gyventojų apklausos vykdymo  trukmė 2 dienos.

Apklausos rezultatų tikrinimas 2021 m. gruodžio 15 d. nuo 8.00 iki 17.00 val.  

Išrinktų seniūnaičių sąrašo patvirtinimas ir paskelbimas įvyks 2021 m. gruodžio 21 d.

Kilus klausimams skambinkite mob. tel. +370 601 58 614 arba +370 698 55 027.

Visa papildoma informacija apie seniūnaičius: https://bit.ly/3HXlurq