Skuodo miesto paplūdimio sutvarkymas: kontrolė, atliktų darbų vertinimas ir kitų metų planų aptarimas

Paskelbta 25 lapkričio, 2021 m., skiltyje Naujienos

Skuodo miesto paplūdimio vaizdas jau gerokai pasikeitęs, nors dalis darbų, kaip ir buvo planuota, bus pabaigta kitais metais. Vakar Savivaldybės administracijos atstovai vėl lankėsi darbų vietoje, vykdė kontrolę, apžiūrėjo neseniai atliktus darbus ir aptarė, kokie darbai nusikelia į kitus metus.

„Artėja metų pabaiga, turime viską nuodugniai apžiūrėti, kaip įvykdyti atitinkami darbų susitarimai. Pateikti dar keli pastebėjimai dėl tvarkos teritorijoje. Nusprendėme, kad jau dabar įsigytus suoliukus ir gultus pastatysime į  numatytas vietas kitais metais pavasarį sutvarkius teritoriją, kad per žiemą jie nebūtų pažeisti“, – sakė Savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius.

Kaip jau minėta, paplūdimio sutvarkymo darbai buvo skirstomi į tris etapus. Darbus vykdanti uždaroji akcinė bendrovė „Akvitas“ šiais metais pagal susitarimą vykdė  visų trijų etapų darbus.

Užbaigti apatinės terasos, pergolės terasos statybos darbai, paklotos trinkelės, vykdyti vejų atstatymo ir užsėjimo žole darbai, pasodinti želdiniai, atlikti pliažo iš smėlio dangos įrengimo darbai, paviršinių nuotekų surinkimo ir drenažo įrengimo darbai, paklota automobilių stovėjimo aikštelės asfalto danga, įrengtas metalinis pandusas žmonėms su negalia, įrengti treniruoklių aikštelės pagrindai, įrengti viešojo tualeto pamatai ir pagrindas, privesti inžineriniai tinklai, įrengtas katerių, valčių nuleidimo į vandenį takas, įsigyti įrenginiai (priekaba, el. gervė). Šiais metais dar bus įrengtas pontoninis lieptas, atlikti senojo pontoninio liepto tvirtinimo dabai, planuojama pastatyti ir prijungti prie tinklų viešąjį konteinerinį tualetą.

Kitais metais numatoma užbaigti teritorijos sutvarkymo ir apsėjimo žole darbus, pakrantės tvirtinimo akmenimis darbus, įrengti treniruoklių aikštelės gumos granulių dangą, sumontuoti treniruoklius.

Tikimasi, kad visi darbai bus užbaigti 2022 m. gegužės mėn., ir skuodiškiai galės naudotis taip laukiamu atsinaujinusiu paplūdimiu.

Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius ir toliau skirs ypatingą dėmesį šio objekto darbų eigos kontrolei.