Skuodo krepšininkų komanda renkasi kuršių tapatybę: tiki, kad tai neša sėkmę!

Paskelbta 26 kovo, 2021 m., skiltyje Naujienos

Po 5 mėn. pertraukos, atnaujinus Lietuvos moksleivių krepšinio čempionatą, Skuodo KKSC vaikinų komanda krepšinio aikštelėje pasirodė su nauja apranga, kurios pagrindinis akcentas – su kuršiškuoju laikotarpiu siejamas Skuodo rajono ženklas. Tose varžybose skuodiškiai pasiekė užtikrintą pergalę 76–43 prieš Plungės SRC bendraamžius.

„Džiaugiamės laimėjimu. Šių sėkmingų varžybų talismanu laikome naująją aprangą. Varžybų metu buvome atkaklūs ir vieningi, kaip ir anuometiniai Skuodo krašto protėviai kuršiai. Turėjome tikslą ir jo siekėme“, – sakė krepšinio komandos treneris Linas Mitkus.

Anot trenerio Lino Mitkaus, krepšininkai didžiuojasi, kad vilkėdami naująją aprangą tokiu būdu gali reprezentuoti Skuodo rajoną – kietą kuršių kraštą.

Kaip informavo Linas Mitkus, pasibaigus karantino apribojimams, su naująja apranga Skuodo rajonui atstovaus krepšinio komanda, dalyvausianti Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos čempionate. Tikima, kad sėkmė krepšininkus ir čia turėtų lydėti.

Skuodo rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras aprangą įsigijo vykdydamas projektą „Atostogaujame sportuodami“.

Skuodo rajono vadovai taip pat džiaugiasi, kad naujasis rajono ženklas sulaukia vis daugiau vietos gyventojų dėmesio, ženklas vis labiau matomas ir žmonėms jis tampa artimas. Nemažai gyventojų savo rūbus puošia kuršių simbolika. Marškinėlius, megztukus su Skuodo rajono ženklu renkasi kaip puikią dovaną artimiesiems ir draugams.

Be abejonės, ženklą gali naudoti ir rajono įstaigos, įmonės, organizacijos, bendruomenės.

Ženklas taip pat naudojamas turizmo srityje, leidiniuose, plakatuose, prezentacijose.