Skuode lankėsi sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys

Paskelbta 22 liepos, 2021 m., skiltyje Naujienos
Šiandien Skuodo rajono savivaldybėje lankėsi sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Savivaldybėje vykusio susitikimo metu kalbėta apie vakcinacijos eigą Skuodo rajone. Pateikti duomenys, kad šiuo metu paskiepyta 35,6 proc. visų rajono gyventojų. Rajone veikia trys vakcinacijos centrai.

Susitikime aptartos testavimo galimybės. Ministras informuotas apie priemones, kurios rajone pasitelkiamos, skatinant skiepytis nuo COVID-19 ligos. Savivaldybės vadovams rekomenduota daugiau orientuotis į mobilios komandos pasitelkimą ir bendravimą su verslininkais, darbdaviais, kurie savo ruožtu paskatintų darbuotojus vakcinuotis.

Savivaldybės meras pritarė sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio išsakytai pozicijai, kad asmuo nepriklausomai nuo jo gyvenamosios vietos sveikatos apsaugos paslaugas turi gauti kiek įmanoma greičiau.

Ministrui išsakytas rajono gyventojų susirūpinimas dėl Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filiale nevykdomos skubios pagalbos ir reanimacijos skyrių veiklos. Pateikta informacija, kad reikalingas didesnis finansavimas, siekiant stiprinti greitąją medicinos pagalbą rajone.

Po susitikimo ministras A. Dulkys, Savivaldybės meras Petras Pušinskas ir Seimo narys Antanas Vinkus apsilankė vakcinacijos centre, esančiame Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre. Čia pabendrauta su įstaigos vadovu, darbuotojais. Jiems visiems padėkota už reikšmingą ir nelengvą darbą.