Skelbiami pakartotiniai Skuodo miesto Šiaurės I-osios ir Pietų I-osios seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai

Paskelbta 9 liepos, 2021 m., skiltyje Naujienos

Skelbiami pakartotiniai Skuodo miesto Šiaurės I-osios ir Pietų I-osios seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai:

Šiaurės I-osios teritorija: Birutės  g. visa  (poriniai ir neporiniai numeriai), nuo šviesoforo J. Basanavičiaus g. namai 9,11,13 nuo Šatrijos g. poriniai ir neporiniai namų numeriai, Šatrijos g. iš vakarų pusės iki J. Basanavičiaus g. visi numeriai nuo J. Basanavičiaus į rytus iki galo  neporiniai, Vaižganto g. nuo Šatrijos g.  iki J. Janonio g. poriniai ir neporiniai numeriai, J. Biliūno g. poriniai ir neporiniai, P. Cvirkos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Durbės g. iki Šatrijos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Gedimino g. 10, J. Janonio g. poriniai ir neporiniai numeriai, V. Kudirkos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Kunigiškių kvartalas, Pavasario tako g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Taikos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Sportininkų g. visa (neporiniai numeriai), Stadiono g. poriniai numeriai, Lazdynų g. visa, Serbentų g. visa, Rožių g. visa, Slyvų g. visa, Ramunių g. visa, Agrastų visa, Bokšto g. visa, Svarainių g. visa.)

Pietų I-osios teritorija: Mosėdžio g. poriniai,  Parko g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vienybės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vasario 16-osios g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vytauto g. nuo Mokyklos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vaižganto g.  nuo  Mosėdžio g. iki Vytauto g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vandenvietės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Pievų 2-oji g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Pievų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Bartuvos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai).

Rinkimai vyks nuo 2021 m. liepos 15 d. 8.00 val. iki 2021m. liepos 16 d.  15.45 val. Skuodo miesto seniūnijoje (Birutės g. 8) raštu.

Pirmųjų rinkimų metu seniūnaičiai šiose seniūnaitijose neišrinkti dėl mažo gyventojų aktyvumo.

Anksčiau nebuvo organizuojami pakartotiniai rinkimai dėl karantino suvaržymų.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymas

Skuodo rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašas

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Skuodo miesto seniūniją tel. (8 440)  44 939