Savivaldybės administracijos vadovai siekia paspartinti rangovų vykdomus darbus Skuodo tvenkinio paplūdimio teritorijoje

Paskelbta 25 rugpjūčio, 2021 m., skiltyje Naujienos

Šiandien darbų vietoje aptarta, kas jau atlikta, dabar vykdoma ir kas turi būti padaryta. Savivaldybės administracijos vadovai uždarosios akcinės bendrovės „Akvitas“ atstovui išreiškė susirūpinimą dėl lėtai vykdomų darbų.

„Darbai vyksta ne taip sparčiai kaip turėtų. Atsiliekama nuo veiklų sąraše pateiktų darbų grafiko. Dar šiais metais reikia atlikti visus numatytus darbus, kad gyventojai ir atvykstantys svečiai kitais metais jau galėtų naudotis paplūdimiu. Sutarties įsipareigojimų būtina laikytis“, – bendraudamas su uždarosios akcinės bendrovės „Akvitas“ atstovu, sakė Savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius.

Darbai skirstomi į tris etapus. Darbus vykdanti uždaroji akcinė bendrovė „Akvitas“ šiais metais pagal susitarimą turi atlikti pirmojo ir antrojo etapo darbus. Dabar vykdomi apatinės terasos, pergolės terasos statybos darbai, klojamos trinkelės, vykdomi vejų atstatymo ir užsėjimo žole darbai, bus tęsiami pliažo iš smėlio dangos įrengimo darbai. Šiandien paklota automobilių stovėjimo aikštelės asfalto danga.

Numatomas pakartotinis trečio etapo darbų pirkimas. Pirmą kartą paskelbtas konkursas nutrauktas, kadangi pasiūlymą vykdyti trečiojo etapo darbus pateikė tik vienas teikėjas, kurio siūloma darbų kaina yra didesnė nei numatyta sąmatoje. Trečiajame etape planuojama įrengti treniruoklių aikštelę su įranga, pontoninį lieptą, katerių, valčių nuleidimo į vandenį taką, pastatyti viešąjį tualetą.