Rugpjūčio 24 d. – Ukrainos nepriklausomybės diena

Paskelbta 24 rugpjūčio, 2023 m., skiltyje Naujienos

Rugpjūčio 24 d. – Ukrainos nepriklausomybės diena! Šia proga vakar Skuodo rajono savivaldybės, III aukšto fojė, buvo atidaryta foto paroda „Už 1300 km…“. Šios parodos autorius – Skuodo rajono savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjas Gintas Andriekus.
Foto parodos vaizduose užfiksuotos akimirkos iš Ukrainos miestų: Choroševo, Kostopolio, Žytomiro. Nuotraukose atsispindi nuotaika, kuri vyrauja už 1300 kilometrų nuo Lietuvos.
2022 m. vasario 24 d. yra taškas, nuo kurio pasaulio laiką pradedame skaičiuoti iš naujo. Tai riba, skirianti vakar ir šiandien. Šiandien – tai besitęsiantis košmariškas brutalumo aktas, kurio pabaigos taškas nežinia kada bus padėtas. Šiandien, minint Ukrainos nepriklausomybės dieną, norisi parodyti grobuonies iš Rusijos pradėtos kraupios invazijos į Ukrainą pasekmes ir Ukrainos žmonių vienybę ir drąsą.
Šiandien, minint Ukrainos nepriklausomybės dieną, buvo surengti pusryčiai su ukrainiečiais. Renginyje dalyvavo Skuodo rajone gyvenantys ukrainiečiai, tarybos nariai, savivaldybės darbuotojai.
Šiandien, kai vyksta kova už visos Europos laisvę, Ukrainos žmonių įkvepiantis pavyzdys rodo, jog nepriklausomybė ir tautos laisvė gali būti užtikrinta tik mūsų vienybe, susitikimu, nepalaužiamos valios ir drąsa. Laisvė tai kelias, kurį mes patys statome, už kurį turim jausti atsakomybę. Ukrainos nepriklausomybės dienos proga, sveikinimo žodžius tarė Skuodo rajono savivaldybės meras Stasys Gutautas, administracijos direktorė Levutė Staniuvienė, kurie linkėjo visiems Ukrainos žmonėms kuo greičiau iškovoti laisvę savo šaliai, kad su pasididžiavimu grįžtų į tėvynę, nes juk tėvynė yra brangiausia ir svarbiausia ką turi žmogus.
Слава Україні!

Daugiau renginių akimirkų: https://www.facebook.com/photo?fbid=694309716076626&set=pcb.694311542743110