Regionų krepšinio lygos atstovai lankėsi Skuode

Paskelbta 25 gegužės, 2023 m., skiltyje Naujienos
Naujasis Skuodo rajono meras Stasys Gutautas – krepšinio gerbėjas!
Regionų krepšinio lygos atstovai lankėsi Skuode. Lygos prezidentas V. Butkus ir direktorius R. Kuodis susitiko su Skuodo rajono savivaldybės meru Stasiu Gutautu. Jis, kaip ir Plungės rajono meras, išreiškė didelį norą prisidėti prie vietinės KKSC-„Kuršastos“ komandos sėkmės.
Ekipos vadovas Virginijus Valančius neslėpė džiaugsmo, kad neseniai išrinktas Skuodo rajono meras Stasys Gutautas pats yra krepšinio entuziastas.
„Matome, kad meras yra pozityviai nusiteikęs krepšinio ir konkrečiai šios komandos atžvilgiu. Jis domisi mūsų rezultatais, netgi lankosi varžybose, todėl mezgame labai šiltą santykį su juo, – kalbėjo V. Valančius. – rajono savivaldybė žino mūsų finansinius poreikius. Apie sprendimus kalbėti dar ankstoka, bet buvome išklausyti.“
Siekdama gerinti vietos sporto infrastruktūrą bei gyventojų sveikatingumą, Skuodo rajono savivaldybė planuoja naujos sporto salės statybą. „Kuršastos“ treneris įsitikinęs, kad nauja krepšinio salė būtina tolesniam komandos tobulėjimui.
„Pamažu vis geriname savo žaidimą, ugdome jaunuosius talentus. Artimiausiu metu tikimės kovoti dėl B diviziono titulo ir patekti į A divizioną. Jei tai pavyks pasiekti, komandai reikės FIBA reikalavimus atitinkančios salės, – pasakojo V. Valančius. – Nauja infrastruktūra bus naudinga visiems: ir „Kuršastai“, ir visam Skuodo rajonui.“
Regionų krepšinio lyga – RKL informacija