Regioniniai NVO forumai 2023

Paskelbta 30 gegužės, 2023 m., skiltyje Naujienos

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras, nuo 1995 metų kasmet organizuojantis nacionalinius nevyriausybinių organizacijų (NVO) forumus, tęsia prieš kelis metus pradėtą naują iniciatyvą – rengia regioninius NVO tarybų forumus. Pastaruosius porą metų forumai vyko nuotoliniu būdu, tačiau šiemet grįžtame prie gyvų renginių.

Kaip ir ankstesniais metais forumų metu pristatysime regiono savivaldybių viešųjų paslaugų perdavimo nepavaldžioms institucijoms situacijos analizę ir aptarsime kaip paskatinti šį procesą ir aktyviau įveiklinti NVO tarybas.

Renginių metu bus aptarta: 

I) NVO tarybų veikla;

II) viešųjų paslaugų teikimo situacija regiono savivaldybėse;

III) pasidalinta savivaldybių NVO tarybų narių patirtimi kaip stiprinti visuomenines komisijas ir tarybas bei įgalinti piliečius dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose.

PROGRAMA

Regioniniuose forumuose laukiami ne tik savivaldybių NVO tarybų nariai, bet ir kiti savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai bei NVO atstovai besidomintys NVO tarybos veikla ir NVO situacija regione. Bus sudarytos galimybės regioninių NVO forumų dalyviams pasidalinti gerąja patirtimi ir ieškoti visoms pusėms tinkamų bendradarbiavimo sprendimų.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. +370 682 22102.