Popietėje su rajono verslininkais apie darbus, planus ir lūkesčius

Paskelbta 17 sausio, 2022 m., skiltyje Naujienos

Šiandienos popietė skirta verslui –  vyko susitikimas su Skuodo rajono savivaldybės teritorijoje veiklą vykdančiais verslininkais.

Popietės metu, pirmiausia, Savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė Ona Malūkienė trumpai pristatė Skuodo rajono savivaldybės įvairiuose strateginiuose dokumentuose numatytus tikslus ir prioritetus. Paaiškino, kuo šie tikslai ir prioritetai svarbūs ir verslui.

Savivaldybės meras Petras Pušinskas informavo apie pastaraisiais metais nuveiktus darbus, apžvelgė perspektyvas. „2020 m. Ekonomikos ir inovacijų ministerijai teikėme tris paraiškas dėl teritorijų sutvarkymo, pritaikymo verslo poreikiams. Kreiptasi dėl Mosėdžio Liepų g. prie užsienio kapitalo įmonių, Skuodo Vytauto g. ir Statybininkų g. Gautas finansavimas Mosėdžio miestelio pietrytinėje dalyje suformuotos pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos sutvarkymo darbams, nes šioje teritorijoje veikiantys verslai garantavo plėtrą. Planuojama vėl teikti paraišką dėl Skuodo miesto Vytauto g. Svarbu paminėti, kad šiuo metu rengiama tvarka, pagal kurią Skuodo rajono savivaldybės taryba galės skirti finansavimą tam tikros verslo infrastruktūros sutvarkymui, jei verslininkai taip pat sutiktų prisidėti finansiškai. Šiuo metu yra pradedamos Skuodo rajono bendrojo plano keitimo procedūros, verslininkai kviečiami teikti pastebėjimus, kur būtina pakeisti žemės naudojimo paskirtį ar kyla kitokios problemos“, – susitikime kalbėjo Savivaldybės meras Petras Pušinskas.

Popietėje užsiminta ir apie turizmo sąsajas su verslu. Kalbėta apie turizmo klasterio sukūrimo naudą.

Verslininkai buvo kviečiami pasidalinti savo pastebėjimais, problemomis, lūkesčiais. Kiekvienas pasisakęs buvo išklausytas, pastebėjimai ir prašymai užfiksuoti. Verslininkai minėjo, kad verslui opi problema yra aktualios informacijos gavimas, pasidalinimas informacija, nes nėra aktyviai veikiančios asocijuotos struktūros. O klausimų jiems kyla daug – pradedant nuo COVID-19 reikalavimų laikymosi, baigiant tvarių sprendimų įgyvendinimu.

Planuojama tokias popietes rengti ne rečiau kaip kartą per 2 mėnesius, sudarant sąlygas prie susitikimų jungtis ir nuotoliniu būdu.