Per Pasaulinę kultūros ir meno dieną – sveikinimai ir padėkos

Paskelbta 16 balandžio, 2024 m., skiltyje Naujienos

Kasmet balandžio 15 d. švenčiama Pasaulinė kultūros ir meno diena. Vakar ši svarbi diena taip pat paminėta Skuodo miesto parke įvykusiame renginyje, jame pagerbti kultūros ir meno sričių darbuotojai, atstovai.

Skuodo rajono kultūros ir meno atstovai.

Skuodo rajono savivaldybės meras Stasys Gutautas nuoširdžius sveikinimo žodžius skyrė visiems, kurie puoselėja žodį, dainą, šokį, muziką, knygą, teatrą, stiprina rajono kultūrą, skatina aktyvų kultūrinį gyvenimą. Už įvairius nuopelnus krašto kultūrai, menui, iniciatyvas, renginius, projektus ir nuoširdų darbą įteiktos padėkos.

Renginį vedė Savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Pitrėnienė, kuri taip pat nestokojo gražių sveikinimo ir padėkos žodžių už didžiulį atsidavimą kultūrai bei menui, už kūrybą, kuri neša žinią apie tai, koks gyvenimas išties yra nuostabus ir kiek daug jame galime nuveikti.

Į renginį atvyko ir prie sveikinimų prisidėjo Savivaldybės mero pavaduotoja Inga Jablonskė, Savivaldybės administracijos direktorė Levutė Staniuvienė.

Po nuskambėjusių sveikinimų ąžuoliukų alėją papildė dar vienas svarbią reikšmę turintis ąžuoliukas. Jis skirtas šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ įamžinimui. Jį kartu su Savivaldybės meru Stasiu Gutautu sodino Skuodo rajono kultūros centro meno kolektyvų vadovai, kurie dalyvaus minėtoje Lietuvos dainų šventėje.

Visos renginio akimirkos.