Nuo naujų metų uždaromi Plungės apylinkės teismo Skuodo rūmai

Paskelbta 11 gruodžio, 2023 m., skiltyje Naujienos

Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu, nuo 2024 m. sausio 1 d. uždaromi Plungės apylinkės teismo Skuodo rūmai. Skuodo rūmų veikla perkeliama į Plungės apylinkės teismo Plungės rūmus, esančius Plungės mieste.

Dokumentų priėmimas ir išdavimas, susipažinimas su bylomis bei kitos teismo paslaugos Skuodo mieste nebebus teikiamos – paslaugos perkeliamos į Plungės miestą.

Skuodo rūmuose dirbantys teisėjai nuo 2024 m. sausio 1 d. perkeliami dirbti į Plungės rūmus. Šiems rūmams nuo 2024 m. sausio 1 d. teisės aktų nustatyta tvarka perduodamos Skuodo rūmų bylos (procesiniai dokumentai) ir su bylomis susijusi medžiaga.

Nuo 2024 m. sausio 1 d. tose bylose, kuriose nebus galimybių posėdžių organizuoti nuotoliniu būdu, proceso dalyviai privalės atvykti į posėdžius Plungės rūmuose.

Paskutinė Skuodo rūmų darbo diena – 2023 m. gruodžio 29 d., penktadienis.

Uždaromų Skuodo rūmų pastatas perduodamas valstybės įmonei Turto bankas.

Lietuvos teismai teikia viešąsias elektronines paslaugas – dalį teismo paslaugų galima gauti neatvykstant į teismo pastatą. Platformoje e.teismas.lt galima formuoti ir teikti teismui dokumentus, susipažinti su bylos medžiaga, mokėti žyminį mokestį, bylinėjimosi išlaidas, peržiūrėti teismo procesines bylas, gauti informaciją apie teismų sprendimus ir kt. Kviečiame aktyviai naudotis elektroninėmis teismo paslaugomis.

Prireikus papildomos informacijos dėl Skuodo rūmų uždarymo ir su tuo susijusių klausimų, iki š. m. gruodžio 29 d. imtinai prašome kreiptis į Skuodo rūmus. Kontaktiniai duomenys: J. Basanavičiaus g. 15, Skuodas, tel. (8 440) 73 628, el. p. skuodo.rumai@teismas.lt

Nuo 2024 m. sausio 1 d. informacija bus teikiama Plungės rūmuose. Kontaktiniai duomenys: Laisvės al. 4, Plungė, tel. (8 448) 71 964, el. paštas [email protected]

Teismų reformos įstatymų paketą parengė Teisingumo ministerija kartu su Teisėjų taryba. Sprendimą dėl Skuodo rūmų uždarymo priėmė Seimas.