Mosėdyje – dviračių varžybų nugalėtojų apdovanojimai ir profesionalios muzikos koncertas

Paskelbta 12 birželio, 2021 m., skiltyje Naujienos

Apdovanojimai jau dviračių varžybų nugalėtojų rankose. Dvi dienas intensyviai sportavę ir savo jėgas išbandę dviratininkai pasveikinti Respublikiniame Vaclovo Into akmenų muziejaus parke.

Daugiausia laimėjimų pelnė Šilalės rajono dviračių sporto klubo „Kvėdarna“ sportininkai.

Apdovanojimus įteikė kraštietė, garsi dviratininkė Svetlana Pauliukaitė-Dräger, Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas ir nusipelniusio dviračių sporto trenerio Alfonso Lenkio dukra Indrė Uosė.

Varžybų piniginius prizus įsteigė Svetlana Pauliukaitė-Dräger kartu su savo vyru Mathias Dräger.

Šiomis aukšto meistriškumo dviračių varžybomis pagerbtas dviračių sporto trenerio Alfonso Lenkio atminimas.

Važybose dalyvavo jauniai ir jaunučiai dviratininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Utenos ir Šilalės.

Aukšto meistriškumo varžybas vainikavo profesionalios muzikos koncertas, kurį visiems dovanojo varžybų mecenatės Svetlana Pauliukaitė ir Raminta Lampsatytė.

Koncerto metu muzikinius kūrinius atliko prof. Raminta Lampsatytė (fortepijonas, Berlynas, Vilnius), Alejo Ruiz (tenoras, Argentina), Romanas Kudriašovas (baritonas, Lietuva), Ugnė Lampsatytė (fortepijonas, Klaipėda).

Po koncerto Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas įteikė padėkas renginio mecenatėms, varžybų vyriausiajam teisėjui ir koncerto atlikėjams. Ypatingai pasidžiaugė kraštietės, garsios dviratininkės dėmesiu Mosėdžio bendruomenei ir dviračių sportui. „Didžiuojamės, kad net ir sukūrus gyvenimą svetur Jūs nepamirštate savo krašto, grįžtate su iniciatyvomis, sumanymais, darbais ir taip puošiate Skuodo rajoną. Esate pavyzdys ir motyvacija kiekvienam, norinčiam iš gyvenimo daugiau“, – dėkodamas sakė meras.

Padėkas ir sveikinimus taip pat perdavė Seimo narys Antanas Vinkus.