Mero susitikimas su Skuodo rajono verslininkais

Paskelbta 17 gegužės, 2022 m., skiltyje Naujienos

      

Gegužės 16 d. įvyko verslo popietė su Skuodo rajono verslo atstovais bei Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovais. Susitikime dalyvavo savivaldybės meras Petras Pušinskas, administracijos direktoriaus Žydrūno Ramanavičiaus, savivaldybės vyriausioji specialistė Ona Malūkienė.

Sveikinimo žodį tarė meras Petras Pušinskas, kuris džiaugiasi, kad vis daugiau verslo atstovų mato naudą susitinkant su valdžios atstovais. Vyriausioji specialistė Ona Malūkienė pateikė informaciją, kad baigiamas rengti Verslumo iniciatyvų skatinimo programos tvarkos aprašas, buvo atsakyta į informacinius klausimus.

Popietėje dalyvavo Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai, kurie pristatė rūmų veiklą, naudą. Rūmai atstovauja Klaipėdos ir Tauragės regionų verslininkų interesams bei siekia verslo plėtros jose. Akcentuota, kad būnant Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais, suteikiama galimybė dalyvauti įvairiuose specializuotuose renginiuose, vyksta bendrų interesų grupės, forumai, komitetai, suteikiama parama tarptautinei prekybai, vyksta verslo konsultacijos, teikiamos rinkodaros paslaugos. Šiuo metu rūmų nariai pagal veiklos sritis pasiskirsto taip:

1. Gamyba ir pramonė

2. Paslaugos

3. Transportas ir tranzitas

4. Statyba

5. Turizmas

Skuodo rajono verslininkai turėjo progą užduoti klausimus apie rūmų veiklą bei sužinoti informaciją, kaip galima tapti rūmų nariais ir kokios yra sąlygos.