Meras Stasys Gutautas susitiko su vietos ūkininkais

Paskelbta 30 spalio, 2023 m., skiltyje Naujienos

Spalio 27 d. Skuodo rajono savivaldybės meras Stasys Gutautas, vicemerė Inga Jablonskė, Žemės ūkio skyriaus darbuotojai susitiko su vietos ūkininkais. Džiugu, kad Skuodo rajono ūkiai pagal Lietuvos žemės ūkio rodiklius visada yra tarp šalies geriausiųjų. Tad susitikimo metu pasidžiaugta rajono ūkininkų atsakingumu, darbštumu, nuolatiniu domėjimusi pažangiausiomis technologijomis, naujausia technika.
Skuodo rajono savivaldybės meras Stasys Gutautas padėkojo Rindaugui Kaniavai – sparčiausiai Lietuvoje augančio pieno ūkio savininkui, Petrui Mitkui ir Danutei Virkšienei – vieniems iš efektyviausių Lietuvoje pripažintiems pieno gamintojams.
Skuodo rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja Alina Anužienė pristatė Skuodo rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo plėtros iniciatyvų skatinimo programos projektą.
Nutarta, kad skatinimo programoje suplanuotos priemonės rajono ūkininkams bus pateiktos el. paštu, o Žemės ūkio skyriaus vedėjai Alinai Anužienei el. paštu [email protected] bus galima užduoti klausimus dėl Žemės ūkio ministerijos vykdomos politikos , pasidalinti žemės ūkio problemomis, pateikti pasiūlymus, pastebėjimus dėl Žemės ūkio ir kaimo plėtros iniciatyvų skatinimo programos .
Susitikime dalyvavę rajono ūkininkai noriai įsitraukė į diskusijas, dalijosi savo patirtimi, patarimais ir lūkesčiais. Meras S. Gutautas, vicemerė I. Jablonskė išklausė ūkininkų pageidavimus, pastebėjimus, atsakė į kylančius klausimus.
Susitikimo metu nutarta, kad tokie susitikimai itin reikalingi ir juos būtina organizuoti kartą ketvirtyje.

Daugiau susitikimo akimirkų: https://www.facebook.com/skuodosavivaldybe