Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba kviečia dalyvauti antikorupciniame fotografijos konkurse „Skaidrumo objektyvas“

Paskelbta 8 balandžio, 2022 m., skiltyjeNaujienos

 

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba kviečia jaunimą dalyvauti antikorupciniame fotografijos konkurse „Skaidrumo objektyvas“. Konkursas vyksta nuo 2022 m. balandžio 4 d. iki 2022 m. gegužės 5 d.

Konkursas „Skaidrumo objektyvas“ – tai fotografijos konkursas skirtas jaunimui. Pasitelkiant kūrybinį mąstymą bei norą ieškoti savitų požiūrių į įvairius šalies įvykius ir procesus, į mokyklos bei universiteto kasdienybę, jaunimas kviečiamas analizuoti esmines nesąžiningo elgesio bei korupcijos egzistavimo priežastis ir meninėse fotografijose perteikti akivaizdų skirtumą bei kontrastą tarp korupcijos ir skaidrumo, tarp sąžiningo ir nesąžiningo elgesio.

Konkurse gali dalyvauti 15–25 metų moksleiviai ir studentai iš visų Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, profesinių mokymo įstaigų, aukštųjų mokyklų (universitetų, akademijų, kolegijų).

Informaciją apie konkursą galite rasti STT interneto tinklapyje: https://www.stt.lt/antikorupcinio-samoningumo-didinimas/fotografijos-konkursas-skaidrumo-objektyvas/7615, taip pat galite sekti informaciją facebook paskyroje: https://www.facebook.com/LRSTT.