Kviečiamos vietos bendruomenės į regioninę konferenciją „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“

Paskelbta 13 rugpjūčio, 2020 m., skiltyje Naujienos, Pranešimai

Kviečiame vietos bendruomenių atstovus į INTERREG BJR projekto Co2mmunity – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“ regioninę konferenciją, kuri vyks 2020 m. rugpjūčio 26 d. Kaune (viešbutis Best Western „Santaka“ Nemuno salė, J. Gruodžio g. 21, Kaunas).

VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra, kartu su dar 14 partnerių iš Baltijos jūros regiono šalių, vykdo šį projektą, kurio pagrindiniai tikslai yra skatinti gyventojų bendruomenes rengti ir įgyvendinti atsinaujinančių išteklių energetikos projektus, naudoti jų generuojamą energiją saviems ir bendruomenės tikslams, o taip pat šia veikla prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo bei klimato kaitos padarinių švelninimo.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, renginio trukmė iki 5 val., būtina registracija el. paštu [email protected] iki 2020 m. kovo 24 d.

Išsamesnę informaciją apie projektą ir renginį teikia dr. Tercizijus Varkala telefonu 8 614  08 525 arba nurodytu el. paštu.

Programa

Susidomėjusius Skuodo krašto bendruomenių narius ir pageidaujančius vykti į konferenciją prašome informuoti Skuodo rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiąją specialistę Aliną Anužienę el. paštu [email protected] iki rugpjūčio 20 d.