Kviečiame į praktinius mokymus „Storytelling’as ir turinio kūrimas vykdant produktų ar paslaugų rinkodarą socialiniuose tinkluose”

Paskelbta 29 kovo, 2024 m., skiltyje Naujienos

Kviečiame Jus 2024 m. balandžio 12 d. (penktadienį) dalyvauti praktiniuose mokymuose „Storytelling’as ir turinio kūrimas vykdant produktų ar paslaugų rinkodarą socialiniuose tinkluose”. Jų metu susipažinsime ir praktiškai išbandysime, kaip naudoti „storytelling’ą” (pasakojimą) kaip galingą komunikacijos įrankį, bei kaip kurti prasmingą ir patrauklų turinį socialiniuose tinkluose.

Šie praktiniai mokymai yra skirti Klaipėdos regiono kaimiškų vietovių vietos ūkio produkcijos gamintojams: ūkininkams, žemės ūkio ar žuvininkystės produkcijos gamintojams, perdirbėjams (SVV), kurie siekia sukurti ar atnaujinti turimus kulinarinio turizmo produktus ar paslaugas.

Mokymai yra suskirstyti į tris pagrindines temas:

I. Storytelling’as ir komunikacijos kanalai: Pradžioje įsigilinsime į storytelling’o esmę, suprasime, kaip jis veikia ir kodėl yra svarbus komunikacijos procese. Taip pat aptarsime įvairius komunikacijos kanalus ir jų panaudojimo galimybes.

II. Temų planas ir žinutės konstravimas: Ši tema bus skirta temų planavimui ir tinkamos žinutės kūrimui. Išmoksite, kaip struktūruoti savo pasakojimus ir turinį taip, kad jie būtų aiškūs, įdomūs bei veiksmingi.

III. Vizualikos ir video kūrimas: Ši tema leis įsigilinti į vizualinio turinio kūrimo subtilybes. Sužinosite, kaip kurti patrauklius vaizdinius ir vaizdo įrašus, naudojant įvairius įrankius bei programinę įrangą.

SVARBU: Mokymai bus interaktyvūs, leisiantys Jums ne tik išgirsti teoriją, bet ir išbandyti naujus įgūdžius praktiškai, todėl būtina su savimi turėti nešiojimą kompiuterį ar išmanųjį telefoną.

Data: 2024 m. balandžio 12 d. (penktadienis)

Laikas: 12:45 – 16:00 val.

Vieta: Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko viešoji biblioteka (Dariaus ir Girėno g. 25B, Skuodas)

Kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti!

Nuoroda į registraciją: https://forms.gle/jeSWR2bDvwdM4GDV7  (registracija vykdoma iki balandžio 10 d.).

Kilus klausimams, kviečiame nedvejoti ir susisiekti: [email protected], +370 635 19088.