Įvyko sveikatos priežiūros įstaigų vadovų posėdis

Paskelbta 18 sausio, 2023 m., skiltyje Naujienos

Sausio 17 d. su Skuodo rajono sveikatos įstaigų vadovais susitiko Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas, mero pavaduotoja Daiva Budrienė ir Administracijos direktorius Rokas Rozga.  Posėdyje diskutuota dėl  VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo ligoninėje teikiamų paslaugų įkainių pateikimo gyventojams. Labai svarbu, kad žmonės būtų informuoti apie mokamas ir nemokamas paslaugas, kurios priklauso kiekvienam gyventojui, tad šis klausimas artimiausiu metu bus išspręstas.

Daug klausimų kilo dėl išankstinės pacientų registracijos sistemos.  VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filialo vadovė Ramunė Berenienė  informavo, kad ši paslauga gyventojams bus pasiekiama vasario mėnesį, o VšĮ Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Vilius Lukas pranešė, kad jo vadovaujama įstaiga taip pat rengiasi pradėti vykdyti išankstinę registraciją, bet šiuo metu  vyksta internetinės svetainės atnaujinimo darbai.

Susirinkusiems taip pat rūpėjo aptarti situaciją dėl sergamumo Skuodo rajone. Sveikatos įstaigų vadovai patikino, kad sergamumas gripu, Covid-19 ir kt. ligomis yra stabilus, sergančiųjų nemažai, tačiau ypatingo pokyčio, lyginant su praėjusiais metais, nėra.

Vienas paskutiniųjų posėdžio klausimų buvo dėl Ylakių ambulatorijos šeimos gydytojo aptarnavimo organizavimo. Šią paslaugą buvo siūloma prisiimti VšĮ Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriui Viliui Lukui, tačiau dėl didelio užimtumo Vilius Lukas kol kas nepriima teigiamo sprendimo aptarnauti Ylakių ambulatoriją, tad toliau bus ieškoma galimybių kviestis kitus šeimos gydytojus.