Iki ypatingo Truikinų šaltinio – sutvarkytu keliu

Paskelbta September 9, 2021 m., skiltyje Naujienos, Vykdomi projektai

Aplinkos tvarkymo darbai bus vykdomi ne tik prie paties Truikinų šaltinio, bet dėmesys bus skiriamas ir kelio atkarpai nuo per kelią einančio tiltelio iki turistinio objekto.  Nupirkti Aleksandrijos seniūnijos kelio Nr. AL-25 „Nuo kelio Skuodas–Mažeikiai iki Šmitos šaltinio“ paprastojo remonto darbai, bus išasfaltuota minėta kelio dalis.

„Šiuo metu kelias, vedantis prie Truikinų šaltinėlio, nėra pilnai sutvarkytas, viena jo dalis buvo likusi neišasfaltuota. Greitai situacija keisis ir prie Truikinų šaltinio bus galima nuvykti lygiu, vientisu keliu“, – sakė Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas.

„Sudarėme sutartį su viešuosius pirkimus laimėjusia AB „Eurovia Lietuva“ dėl kelio paprastojo remonto darbų. Žinant tai, kad greitai jau vyks Truikinų šaltinio teritorijos atnaujinimo darbai, labai svarbu, kad kelias iki lankytino objekto irgi būtų pilnai sutvarkytas“, – minėjo Savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramananvičius.

Remonto darbų vertė – 41 423,45 Eur. Darbai turėtų būti užbaigti iki spalio 30 d.

Primename, kad Truikinų šaltinėlio lankytojų patogumui iš Savivaldybės lėšų bus įrengta poilsinė zona su laužaviete, suolais, pastatyti dviračių stovai, pavėsinė, tualetas. Valstybės saugomų teritorijų tarnybos lėšomis bus įrengti liepteliai, sutvarkyti laiptai, takai, šaltinio šlaitai, pastatytas informacinis stendas.