Į ūkininkų susirinkimą pakviesti savivaldybės darbuotojai

Paskelbta 12 kovo, 2024 m., skiltyje Naujienos

Skuodo ūkininkų sąjungos iniciatyva kovo 8 d. Savivaldybės tarybos posėdžių salėje įvyko Skuodo ūkininkų sąjungos susirinkimas į kurį buvo pakviesti Savivaldybės meras Stasys Gutautas, Vicemerė Inga Jablonskė ir Savivaldybės administracijos darbuotojai:  Biudžeto valdymo skyriaus vedėja Nijolė Mackevičienė susirinkusiems ūkininkams pristatė kiek Skuodo rajono savivaldybei skirta lėšų iš žemės mokesčio 2022 m. ir 2023 m., Statybos, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Vygintas Pitrėnas ir vyresnysis specialistas Romualdas Rancas  kartu su ūkininkais aptarė vietinių reikšmės kelių priežiūros klausimus, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Rolandas Taujenis pateikė 2023 m. atliktų melioracijos darbų ataskaitą bei planuojamų darbų sąrašą 2024 m.  Žemės ūkio skyriaus vedėja Alina Anužienė pristatė Skuodo rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo plėtros programos iniciatyvų skatinimo programos lėšų administravimo tvarkos aprašą.

Susirinkimo metu išsigryninta, kad ūkininkams trūksta komunikacijos su seniūnijos atstovais, trūksta viešumo dėl įvykdytų ar planuojamų kelių priežiūros ir melioracijos darbų, pateikė pasiūlymus, kad ši informacija galėtų būti publikuojama vietiniame laikraštyje „Mūsų žodis”.  Žemės ūkio skyriaus vedėja Alina Anužienė, paminėjo ūkininkams, kad visa aktuali informacija ūkininkams bus patalpinta Savivaldybės interneto svetainės www.skuodas.lt  pirmo puslapio skiltyje „Aktuali informacija ūkininkams”.

Vieningai susirinkimo metu sutarta, kad tokie bendriniai susirinkimai reikalingi, nes atsakoma tiesiogiai į rūpimus klausimus ūkininkams, daugiau aiškumo, pasidalinama  lūkesčiais, idėjomis, problemomis.