Futbolui Skuodo rajone – 100 metų

Paskelbta 20 gegužės, 2024 m., skiltyje Naujienos

2024 m. gegužės 18 d. centriniame miesto stadione karaliavo futbolas. Skuodo rajone šiai sporto sakai – 100 metų. Tiek laiko šis nuostabus sportas vienijo ir džiugino rajono žmones. Būta nemažai laimėjimų ir pergalių. Futbolas ne vienam tapo tarsi gyvenimo būdu.

Siekiant paminėti šią gražią sukaktį, įvyko tarptautinis 8/8 vyrų turnyras. Žaidė komandos iš Žemaitijos ir Latvijos. Taip pat organizuotos draugiškos futbolo 11/11 veteranų rungtynės. Varžėsi Skuodo ir Kretingos komandos.

Po įtemptų varžybų apdovanoti nugalėtojai ir pagerbti veteranai. Ilgametėmis, puikiai gyvuojančiomis futbolo tradicijomis ir tos dienos rezultatais pasidžiaugė bei apdovanojimus įteikė Savivaldybės meras Stasys Gutautas.

Varžybų pradžioje futbolo žaidėjams sveikinimo žodžius tarė, sėkmės ir ryžto linkėjo Savivaldybės vicemerė Audronė Pitrėnienė.

Dėkojama visiems žaidėjams, treneriams ir sirgaliams, kurie prisidėjo prie futbolo istorijos. Tegul šis sportas ir toliau auga, įkvepia, vienija, stebina, džiugina, dovanoja nepakartojamų akimirkų dar daug metų.

Nuotraukų autoriai –fotografai Gediminas Girdenis ir Petras Malūkas.