FIXUS Mobilis komanda – Skuode tvarkyti net šeši kultūros paveldo objektai

Paskelbta 11 lapkričio, 2021 m., skiltyje Naujienos

FIXUS Mobilis komanda Skuodo rajone padirbėjo išties efektyviai. Vos pranešus apie naują kultūros paveldo objektų prevencinės stebėsenos ir priežiūros sistemą, buvo teiktos paraiškos, kad Skuodo rajono kultūros paveldo objektai būtų stebimi, tiriami, jiems būtų atlikti priežiūros darbai. FIXUS Mobilis komanda taip pat pripažįsta, kad Skuodo rajono savivaldybė buvo labai aktyvi, teikiant paraiškas.

Galime pasidžiaugti, kad aktyvumas tikrai davė rezultatų – FIXUS Mobilis komanda atliko apžiūrą ir sutvarkė pačias opiausias šių šešių objektų vietas: Skuodo dvaro sodybos fragmentų kumetyne, Skuodo dvaro sodybos fragmentų cerkvės pastate, Mosėdžio Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios statinių komplekso klebonijos pastate ,Mosėdžio Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios statinių komplekso Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje, Lenkimų Šv. Onos bažnyčios statinių komplekso Šv. Onos bažnyčioje, Daukšių k. etnoarchitektūrinės sodybos name.

Artimiausiu metu, jei bus gauti sutikimai iš parapijų, bus teikiamos paraiškos dėl šių Skuodo rajono kultūros paveldo objektų: Mosėdžio kapinių koplyčios, Barstyčių Šv. apaštalų Simono ir Judo Tado bažnyčios statinių komplekso Šv. apaštalų Simono ir Judo Tado bažnyčios .

Daugiau informacijos: https://bit.ly/30fuAPw