Didelių gabaritų atliekų išvežimas

Paskelbta 29 balandžio, 2024 m., skiltyje Aktualu, Pranešimai

Skuodo rajono komunalinių atliekų vežėjas UAB „Ekonovus“ kartu su Skuodo rajono savivaldybės administracija organizuoja didelių gabaritų atliekų (seni baldai, čiužiniai, kilimai, durys, langų rėmai ir kitos buityje susidariusios nepavojingos didelių gabaritų atliekos) surinkimą ir išvežimą iš Skuodo rajono gyventojų, kurie šiais metais vykdytos registracijos metu buvo užregistruoti kaip turintys ir norintys atsikratyti minėtomis didelių gabaritų atliekomis. Šiuo metu registracija jau yra pasibaigusi ir nebevyksta.

Didelių gabaritų atliekos bus surenkamos: Skuodo miesto seniūnijoje – gegužės 6-7 d., Šačių seniūnijoje – gegužės 9-10 d., Skuodo seniūnijoje – gegužės 20-24 d., Mosėdžio seniūnijoje – birželio 3-7 d., Notėnų seniūnijoje – birželio 17-19 d., Lenkimų seniūnijoje – birželio 19-21 d., Ylakių seniūnijoje – liepos 1-5 d., Barstyčių seniūnijoje – liepos 15-16 d., Aleksandrijos seniūnijoje – liepos 18-19 d.

Tinkamas išvežimui didelių gabaritų atliekas prašome prieš nurodytą aptarnavimo dieną tvarkingai sudėtas palikti šalia važiuojamosios kelio dalies taip, kad aptarnaujančiam transportui būtų patogu privažiuoti ir netrukdomai jas surinkti.

Dėl papildomos informacijos ir tikslios vežimo dienos konkrečioje teritorijoje skambinkite šiuo telefono numeriu: 8 700 77046.