Didelių gabaritų atliekų išvežimas

Paskelbta 29 gegužės, 2023 m., skiltyje Naujienos

Skuodo rajono komunalinių atliekų vežėjas UAB „Ekonovus“ kartu su Skuodo rajono savivaldybės administracija organizuoja didelių gabaritų atliekų (seni baldai, čiužiniai, kilimai, durys, langų rėmai ir kitos buityje susidariusios nepavojingos didelių gabaritų atliekos) surinkimą ir išvežimą iš Skuodo rajono gyventojų, kurie šiais metais vykdytos registracijos metu buvo užregistruoti kaip turintys ir norintys atsikratyti minėtomis didelių gabaritų atliekomis. Šiuo metu registracija jau yra pasibaigusi ir nebevyksta.

Didelių gabaritų atliekos bus surenkamos: Aleksandrijos seniūnijoje – birželio 5–6 d., Barstyčių seniūnijoje – birželio 8–9 d., Ylakių seniūnijoje – birželio 12–13 d., Lenkimų seniūnijoje – birželio 15–16 d., Mosėdžio seniūnijoje – birželio 19–23 d., Notėnų seniūnijoje – liepos 3–4 d., Skuodo miesto seniūnijoje – liepos 6–7 d., Skuodo seniūnijoje – liepos 10–11 d., Šačių seniūnijoje – liepos 13–14 d.

Tinkamas išvežimui didelių gabaritų atliekas prašome prieš nurodytą aptarnavimo dieną tvarkingai sudėtas palikti šalia važiuojamosios kelio dalies taip, kad aptarnaujančiam transportui būtų patogu privažiuoti ir netrukdomai jas surinkti.

Dėl papildomos informacijos ir tikslios vežimo dienos konkrečioje teritorijoje skambinkite šiuo telefono numeriu: 8 700 77046.