Didelių gabaritų išvežimas

Paskelbta 15 birželio, 2022 m., skiltyje Naujienos

Skuodo rajono komunalinių atliekų vežėjas UAB „Ekonovus“ kartu su Skuodo rajono savivaldybės administracija organizuoja didelių gabaritų atliekų (seni baldai, čiužiniai, kilimai, durys, langų rėmai ir kitos buityje susidariusios nepavojingos didelių gabaritų atliekos) surinkimą ir išvežimą iš Skuodo rajono gyventojų, kurie šiais metais vykdytos registracijos metu buvo užregistruoti kaip turintys ir norintys atsikratyti minėtomis didelių gabaritų atliekomis.

Stambiagabaritės atliekos bus surenkamos: Ylakių seniūnijoje – birželio 21–23 d., Lenkimų ir Šačių seniūnijose – birželio 28–30 d., Mosėdžio seniūnijoje – liepos 12–14 d., Skuodo seniūnijoje – liepos 19–21 d., Skuodo mieste – liepos 26–28 d., Notėnų seniūnijoje – rugpjūčio 2–4 d. ir 9–11 d., Barstyčių ir Aleksandrijos seniūnijose – rugpjūčio 9–11 d.

Tinkamas išvežimui didelių gabaritų atliekas prašome prieš nurodytą aptarnavimo dieną tvarkingai sudėtas palikti šalia važiuojamosios kelio dalies taip, kad aptarnaujančiam transportui būtų patogu privažiuoti ir netrukdomai jas surinkti.

Dėl papildomos informacijos ir tikslios vežimo dienos konkrečioje teritorijoje skambinkite šiuo telefono numeriu: 8 636 60231.