Dėl didžiausio Lietuvos istorijoje negabaritinio krovinio pervežimo iš Klaipėdos uosto į AB „ORLEN Lietuva“ valdomą naftos perdirbimo produktų gamyklą š. m. rugpjūčio 6–18 dienomis Šiaurės Lietuvoje numatomi eismo ribojimai

Paskelbta 2 rugpjūčio, 2023 m., skiltyje Aktualu, Naujienos

Įspūdingas krovinys bus gabenamas Klaipėdos, Kretingos, Skuodo ir Mažeikių rajono keliais. Dėl minėto negabaritinio krovinio pervežimo siūlome susipažinti su numatomais eismo ribojimais. Ribojimų metu Skuodo gyventojams ir miesto svečiams rekomenduojame keliones planuoti iš anksto su laiko atsarga, esant galimybei rinktis kitus maršrutus, sekti kelių ženklinimo informaciją.

AB „Orlen Lietuva“ atsiprašo už laikinus nepatogumus ir tikisi gyventojų supratingumo.

Dėl jus dominančios informacijos nuo rugpjūčio 2 iki 5 dienos metu nuo 8 iki 17 val., o nuo rugpjūčio 6 iki 18 dienos visą parą bus galima kreiptis telefono numeriu +370 669 22 380.

Informaciją galite sekti Skuodo miesto savivaldybės interneto svetainėje https://skuodas.lt/ ir Savivaldybės “Facebook paskyroje.

Taip pat visą negabaritinio krovinio kelionės informaciją, maršrutą ir suplanuotas apylankas galite rasti ir sekti: https://istorinekelione.lt/