Darbai Narvydžių kaimo Rūtų gatvėje atlikti itin greitai – padengtas asfaltas

Paskelbta 22 lapkričio, 2021 m., skiltyje Naujienos

Priimtas sprendimas kasmet investuoti į kelių tvarkymą sodų bendrijose. Šiais metais orientuotasi į Narvydžiuose esančios Rūtų gatvės kapitalinį remontą. Nors pradžioje buvo manyta, kad šiemet pavyks atlikti tik pasiruošimo darbus, tačiau padaryta daugiau – jau dabar kelią dengia asfaltas.

„Apkritai kelių tvarkymas sodų bendrijose labai svarbus dėl čia gyvenančių žmonių kiekio. Šiuo atveju galime pasidžiaugti, kad darbai atlikti sparčiau, lėšų asfaltavimui pakako, tačiau kiti reikalingi darbai dar bus vykdomi ir kitais metais“, – minėjo Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas.

„Labai pasistengta, kad asfaltas būtų padengtas šiemet. Kitais metais atnaujinsime apšvietimą. Gatvės vaizdas pasikeis kardinaliai. Dabar toliau stebėsime, ar viskas įvykdyta tinkamai ir ruošimės kitų metų investicijoms“, – kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius.

Darbams vykdyti UAB „Kuršasta“ pasitelkia subrangovą UAB „Žemaitijos keliai“.

Visa bendra Rūtų g. kapitalinio remonto darbų kaina yra 181 055,94 Eur.

Primename, kad 2019 m. kapitališkai sutvarkyta Narvydžių kaimo Ilgoji gatvė. 2020 m. sutvarkyta Skuodo miesto Svarainių gatvė, esanti sodininkų bendrijos „Skuodo pavasaris“ teritorijoje.