Atnaujinamos viešosios erdvės Skuodo mieste

Paskelbta 21 rugsėjo, 2021 m., skiltyje Naujienos, Vykdomi projektai

Ne vieną skuodiškį, apsilankiusį Skuodo miesto parke, nudžiugino rekonstruojamo tako darbai. Pagrindinis takas, kuriuo žmonės eina į darbus ir pasivaikščioti, buvo apgailėtinos būklės. Skuodo rajono savivaldybės taryba, perskirsčiusi savivaldybės biudžetą, skyrė finansavimą šio tako asfalto dangos atnaujinimui. Taip pat asfalto danga bus įrengta ir automobilių stovėjimo aikštelėje prie Mokyklos g. 8 daugiabučio namo. Sutvarkyta aikštele džiaugsis ne tik daugiabučio namo gyventojai, bet ir kiti miesto parko lankytojai, atvykę į vaikų žaidimo aikštelę sportuoti, pasivaikščioti ar į parke organizuojamus renginius.

Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, jo pavaduotojas Rokas Rozga, Vietinio ūkio ir investicijų skyriaus vedėjas Vygintas Pitrėnas ir Skuodo miesto seniūnijos seniūnė Ieva Gembutienė apžiūrėjo ne tik atnaujinamas erdves, bet sprendė ir kitų takų, vedančių į futbolo ir vaikų žaidimo aikšteles, atnaujinimo poreikį. Šių takų būklė taip pat labai bloga, todėl bus skaičiuojamas lėšų poreikis ir ieškoma galimybės šių takų dangą taip pat atnaujinti.

Algirdo g. 8 daugiabučio namo gyventojai netrukus taip pat džiaugsis rekonstruota ir praplėsta automobilių aikštele. Namo gyventojai taip pat domėjosi, kaip bus su kažkada buvusia krepšinio aikštele, apie kurią likęs tik prisiminimas. Nuspręsta buvusios aikštelės neatnaujinti, o išlyginti likusią dangą ir užsėti žole.

Takų ir automobilių stovėjimo aikštelių darbus atlieka UAB „Kuršasta“. Pėsčiųjų ir dviračių tako Skuodo miesto parke įrengimo darbams skirta 16 500, 14 Eur, automobilių stovėjimo aikštelės Mokyklos g. 8 Skuodo mieste remonto darbams – 3 987,87 Eur, automobilių stovėjimo aikštelės Algirdo g. 8 Skuodo mieste praplėtimo darbams – 9 000,00 Eur.