Apšvietimo gedimai Skuodo miesto centre pašalinti

Paskelbta 30 rugpjūčio, 2021 m., skiltyje Naujienos

Viešojoje erdvėje sulaukta pastebėjimų dėl netinkamo Skuodo miesto gatvių apšvietimo. Kai kuriose vietose apšvietimas buvo įsijungęs dienos metu dėl įvykusių gedimų. Gedimai miesto centre šiandien buvo panaikinti, toliau vyksta kitų šviestuvų apžiūra ir patikrinimai.

Šiandien Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, siekdamas išsiaiškinti situaciją ir kokie gedimai buvo įvykę, pasikvietė elektros ūkį Skuodo rajone prižiūrinčios įmonės UAB „Santjana“ atstovą. Jis paaiškino, kad tam tikruose šviestuvuose savo funkcijos neatliko laiko relė. Tuo metu, kai ji tinkamai nefunkcionavo, foto relė tiesiogiai reagavo į natūralią dienos šviesą, kuri paskutinėmis dienomis nebuvo ryški, ir todėl dieną įsijungė apšvietimas.

Visų rajono gyventojų labai prašoma, jei pastebite nešviečiantį ar ne laiku šviečiantį šviestuvą, kreipkitės į vietos seniūniją, kuri nedelsiant organizuos gedimų pašalinimą.

Gauta pastebėjimų taip pat dėl LED šviestuvų, esančių Skuodo miesto Žvaigždžių gatvėje, jų reguliavimas yra sudėtingesnis, nei įprastų šviestuvų. Čia gedimas dar šalinamas, dedamos visos pastangos, kad viskas greičiau būtų sutvarkyta.